Úvod Koktail Prednádražie okolo Úsmevu obsadia piráti – príďte medzi nich

Prednádražie okolo Úsmevu obsadia piráti – príďte medzi nich

REKLAMA

Slnko už stráca na sile, rána sú chladnejšie. Z prázdnin sa stali len spomienky, ktoré začínajú blednúť. Prečo si však leto nepredĺžiť a nepridať zopár nových zážitkov, nespoznať zopár nových kamarátov node.js 이미지 다운로드. Materské centrum Úsmev v Piešťanoch vám to všetko ponúka na svojej tradičnej akcii Pirátskej párty, ktorá sa koná v sobotu 10.9.2016 o 15:30 na detskom ihrisku „Karibik“ pred sídlom Materského centra Úsmev na A ShowAppStore. Hlinku 39/41, Piešťany. Podujatie sa koná za každého počasia.
Pirátska párty - plagát

K vašej dobrej nálade sa pridajú postavičky z rôznych morských a vodných rozprávok 유튜브 프리 다운로드. Môžete sa tešiť na pirátov, na vodníka, ktorý zbiera dušičky a bude treba okolo neho nepozorovane prekĺznuť. Zahádžete si loptičky s Nemom a zábudlivou Dory, neštastnému a opustenému Robinsonovi pomôžete postaviť maják, zachytáte si rybičky 제이 쿼리 다운로드. Nebude chýbať Ariel, s ktorou si zašantíte dosýta, stretnete morské príšery aj si budete môcť pohľadať stratený rozprávkový poklad. Bohatá výzdoba a krásne kulisy sú už samozrejmosťou pri všetkých akciách z dielne Materského centra Úsmev Peview.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Prídite v sobotu 10. septembra o 15:30 h nasať atmosféru dobrodružstva z rozprávok, ochutnať diaľky a rozlúčiť sa spolu s nami s končiacim letom 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Nenechajte si milé deti ujsť príležitosť na pekné sobotné popoludnie, kde sa vybláznite so svojími starými aj novými kamarátmi. Hrdinovia z morských a iných vodných rozprávok sa už na Vás tešia, a Vy modern talking? Potšíme sa, ak prídete v tématických maskách (námorníkov, pirátov, vodníkov, morských príšer, …)

MC Úsmev

REKLAMA