Úvod Koktail Futbalový štadión PFK ponúkne v sobotu bohatý program

Futbalový štadión PFK ponúkne v sobotu bohatý program

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V priestoroch futbalového štadióna v Piešťanoch sa v sobotu 10. septembra od 9:00 uskutoční zábavno-športové podujatie. Jeho súčasťou sú tri individuálne akcie – nábor detí do prípravky, futbalový turnaj v zorbingu a bazár detského oblečenia. V rámci náboru sa piešťanskí Kohúti zameriavajú na ročníky narodené v 2006 – 2011 식품공전 2019 다운로드. Pre deti a ich rodičov sa pripravuje bohatý program plný súťaží a zábavy. Na štadióne sa budú môcť stretnúť so svojimi budúcimi spoluhráčmi a kamarátmi. 

plagat1

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Piešťany boli odjakživa spádová oblasť, kde sa zhromažďovali najväčšie talenty z regiónu, pretože práve u nás sa postupne zabudovávali do žiackych kategórií, ktoré hrali najvyššie súťaže v okolí Download Angelic Magazine. Navyše sme ako mesto v hľadáčiku klubov ako Trenčín či Trnava, čo môže byť pre cieľavedomých hráčov atraktívne. Po reštarte futbalu v okresnom meste ponúkame stabilitu, lepšie tréningové podmienky a skúsených trénerov,“ hovorí predseda OZ PFK Junior Piešťany a zároveň hráč A-tímu Jozef Glos Download the band band.

V spolupráci s PFK sa od 10:00 hodiny uskutoční športovo-benefičný turnaj v zorbingu, ktorý organizuje OZ Maressa. Zábavná forma futbalu v nafukovacej guli, ktorá hráčov ochráni pred nárazmi, dodáva športu nový rozmer – nezabáva iba samotných hráčov, ale i publikum mobile naver videos. Prihlásiť sa stále môžete na t.č.: 0949 629 267 alebo priamo na štadióne do 9:30 hod. Družstvo musí pozostávať z minimálne piatich hráčov, štartovné za hráča je 10 eur Don't love you mp3 downloads. Po 16. hodine bude zorbing k dispozícii aj pre neregistrovaných účastníkov. Peniaze poputujú na pomoc našim spoluobčanom. Výťažok z turnaja bude totiž venovaný na zlepšenie života ľudí v piešťanskom Alzheimer centre web template. V rámci akcie budú na štadióne i sprievodné podujatia OZ Maressa ako skákajúce hrady, opica Mareska a rôzne súťaže pre deti.

burza
Medzi 10:00 a 14:00 hodinou sa v priestoroch štadióna uskutoční i burza detského oblečenia 피파99 다운로드. Rodičia môžu predať nepotrebné alebo prebytočné detské oblečenie, hračky či športové potreby. „Predávajúci sa stretnú pred vchodom do štadióna a od 9 monthly contract form. hodiny si môžu začať vybaľovať tovar. Mamičky si zvyknú nosiť sušiak, na ktorý poukladajú svoje veci a ceny si určujú sami“, hovorí štatutár PFK Piešťany, Erik Hlavatý 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드.

burza

Poplatok na predávajúceho je jedno euro a uhradí sa priamo na štadióne short-haired mr. Podľa záujmu uvidí, či sa podobné akcie uskutočnia aj v budúcnosti. „V zahraničí bývajú veľmi obľúbené tzv. garage sales“, kde ľudia predávajú veci, ktoré nepotrebujú alebo im doma zaberajú miesto, no možno sa iným zídu. Ak zo strany verejnosti pocítime záujem, priestor na podobné aktivity poskytneme“, dodáva.

Od dnešného dňa tiež štartuje registrácia do mestskej futbalovej ligy. Zaregistrovať sa je možné buď cez formulár, ktorý je dostupný na www.pfkpiestany.sk/mfl alebo v piešťanskom Športhotel Bare na futbalovom štadióne. Všetky pravidlá nájdete na uvedenej stránke. Štatutár PFK je sám zvedavý na záujem: „Ľudia nám v ankete na webe vypĺňajú, že majú o Mestskú ligu záujem. Sám neviem, aký počet tímov môžeme očakávať. Stretli a zhovárali sme sa s ľuďmi, ktorí v minulosti Mestskú ligu riadili a budovali ju, takže verím, že máme na čom stavať a spravíme ju ešte atraktívnejšou pre ľudí. Dôležité pre nás je, aby sa hralo bezpečne, a tiež aby sme čo najviac ľudí priviedli k pohybu.“

Registrácia bude trvať do konca októbra, ligu bude hrať prvých desať registrovaných tímov. V prípade, že bude záujem vyšší alebo i nižší, situáciu manažment PFK skonzultuje a rozhodne, ako sa bude postupovať ďalej. Zápasy sa z ihriska na Lide presunú na umelú trávu piešťanského štadióna. Registrácia je možná i počas sobotňajšej akcie. Začiatok mestskej futbalovej ligy by v prípade naplnenia mohol odštartovať počas októbra.

MFL
Autor: MB/TK PFK

REKLAMA