Connect with us

Koktail

Súťaž: Chcete sa naučiť švihácky swingovať?

Published

on

Reklama

Swingová tanečná škola z Bratislavy alebo B – Swing pripravila na tri najbližšie soboty pre Piešťancov intenzívny tanečný kurz swingu. Lektori budú elegantné kroky vyučovať v priestoroch Kursalonu postupne 27. februára, 5. a 12. marca, pričom vyvrcholením bude veľká tančiareň v Piešťanskom pivovare. Organizátori pripravili pre záujemcov o kurz súťaž, vďaka ktorej sa ho výherca spolu s partnerom bude môcť zúčastniť zdarma a navyše sa obaja naučia swingovať ako praví šviháci. 

12769529_10208852240209320_2000664974_n

Reklama

Tanečný kurz B-Swing prostredníctvom profesionálnych lektorov z bratislavskej tanečnej školy, ktorými sú Stela Koščíková a rodák z Piešťan Ján Kubriczký. Kurz trvá 3×3 hodiny (nedá sa vybrať termín, treba ho absolvovať celý), cena je 65 eur za týchto dokopy 9 hodín, treba sa hlásiť ako pár. Kurz vyvrcholí 12. marca veľkou tančiarňou v Piešťanskom pivovare.

A súťažná úloha tentoraz znie:
Čo sa vám najviac páči na Swingu a období 30. rokov minulého storočia?

Reklama

Odpovede na otázku posielajte na emailovú adresu redakcia@pnky.sk do polnoci vo štvrtok 25. februára. Ako predmet mailu uveďte súťaž B- Swing. Okrem odpovede nám napíšte Vaše meno a priezvisko, miesto bydliska (stačí Piešťany, Drahovce a pod.) a telefonický kontakt. Meno výhercu zverejníme v piatok 25. februára na našom portáli www.pnky.sk, FB stránke, upozorníme ho aj e-mailom a SMSkou.

-lt-

Populárne články