Úvod Koktail Stredovek ovládol Hlohovec už po piatykrát

Stredovek ovládol Hlohovec už po piatykrát

REKLAMA

V predposledný júnový víkend sa uskutočnil jubilejný 5. ročník podujatia Stredoveké dni v Hlohovci. Napriek chladnejšiemu počasiu si na podujatie počas dvoch dní našlo cestu skoro 4000 návštevníkov 위기의 주부들 다운로드. „S priebehom akcie sme spokojní, ľudia prišli aj keď bolo trošku chladnejšie – ocenili dobrý program, rôzne atrakcie ale i organizáciu festivalu, čo nás veľmi teší,“ povedal Peter Kolišťanik – hlavný organizátor akcie, ktorá priniesla do Hlohovca opäť stredovek a jeho atmosféru Download the curious scab.

Akcia, ktorá už od samého začiatku lákala zvedavcov, ponúkala zaujímavý program 화유기 대본 다운로드. Program bol vyskladaný z toho najlepšieho čo v minulosti stredoveké dni ponúkli. Pribudla stredoveká dobová kuchyňa, kde návštevníci mohli ochutnať recepty našich predkov 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

V programe vzbudzoval najväčší ohlas rytiersky turnaj na koňoch, či humorom nabitá Stredoveká módna show, ktorá kombináciou stredovekého oblečenia a modernej hudby vytvorila v skutku zaujímavé humorné dielo 네이버 굿 다운로드. Páčilo sa aj drsné šermiarske vystúpenie Očistec a návštevníci veľkým potleskom ocenili sobotňajšie zakončenie programu ohňovou show Minecraft 1.5.2 Forge. Pozitívne ohlasy boli aj na prítomnosť sokoliarov a možnosť si zajazdiť na koňoch. Dobové remeslá takisto nechýbali a so živými ukážkami zručných majstrov zaujali deti i dospelých forza horizon 3.

Akciu obohatili aj nemenej zaujímavé sprievodné podujatia, jednou z nich bolo aj člnkovanie v Zámockom jazierku. „Zaradiť člnkovanie po Zámockom jazierku ako sprievodnú aktivitu na tomto podujatí malo opäť veľký úspech a tešila sa slušnej návštevnosti Ccna dump download. Počas 2 dní sme pustili člny na vodu až 150 krát,“ poznamenal organizátor.
Na bezpečnosť akcie dozerala prítomna hasičská a zdravotná hliadka, ktorá nezaznamenala až na par ľudí s bolesťami hlavy žiadne problémy i swear 다운로드.

„Touto cestou by som sa rád poďakoval všetkým partnerom akcie, dobrovoľníkom, a všetkým ktorí sa akoukoľvek mierou pričinili k bezproblémovému chodu akcie,“ poznamenal na záver Peter Kolišťanik 패킷 트레이서 6.1 다운로드.

TS

 

REKLAMA