Úvod Novinky Rýchlostná kanoistika: Lucia Valová nesie z majstrovstiev Európy zlato a striebro

Rýchlostná kanoistika: Lucia Valová nesie z majstrovstiev Európy zlato a striebro

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rýchlostná kanoistka Lucia Valová nesie z Majstrovstiev Európy juniorov talianskom v Aurenze dve medaily. Na cenné kovy pretavila oba svoje štarty v vo finálových jazdách 1 윈도우8 iso 다운로드. júla, keď na 500 m trati získala titul a na dvojstovke skončila tesne druhá.

V C1 na 500 m zdolala pretekárka z ŠK Kajak Moravany nad Váhom v tesnom súboji Rusku Olgu Aleksandrovú o jednu desatinu sekundy 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드. „Lucia podala fantastický, bojovný výkon, vyrovnaný, držala sa súperiek a rozhodovalo sa až v závere na poslednej dĺžke bójky. Zašla naozaj pekne,“ komentoval výkon L gta San andres apk download. Valovej šéf juniorskej reprezentácie Slovenska Marián Tesárik.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podobne v C1 na 200m zvádzala pretekárka zo Sĺňavy tesný súboj. Najväčšou konkurentkou jej bola opäť ruská pretekárka, tento raz však Anastasia Važinská, ktorá rozhodla o svojom víťazstve v posledných meteroch a Slovensku zdolala o 196 tisícin sekundy Terraria for free. „Lucia ukázala dobrú formu, k druhému zlatu jej chýbalo málo v posledných piatich až desiatich záberoch. Pretekári to mali pri zvýšenej sile vetra ťažké,“ povedal na margo striebra Valovej pre canoe.sk šéf juniorskej reprezentácie Marián Tesárik 피파2002 월드컵 다운로드.

Finálový pretek na 200 m

-red- Zdroj: Canoe.sk Foto: Federazione Italiana Canoa Kayak

REKLAMA