Úvod Koktail Spomienka na veľkonočné tvorivé dielne a trhy

Spomienka na veľkonočné tvorivé dielne a trhy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Základná škola Brezová v Piešťanoch sa dňa 11. apríla v popoludňajších hodinách zmenila na tvorivú dielňu, kde vo víre veľkonočných príprav si žiaci tejto školy vyskúšali svoje zručnosti a šikovné ručičky vyrábali a zdobili vajíčka z dreva, drôtu ba nechýbali ani medovníčky, ktoré ihrali sladkými farebnými ozdôbkami a niektorí sa neubránili pokušeniu ochutnať ich medovú sladkosť na mlsnom jazýčku 일본 추리 소설 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V spolupráci s rodičmi a starými rodičmi deti spoznali techniku paličkovania a výroby nádhernej čipky, zdobenie medovníka, či papierových motýľov 친일 인명 사전 다운로드.

Radosť, úsmev a veselá nálada sprevádzala celý priebeh tvorivých dielní. Nechýbali ani vlastnoručne vyrobené košíčky s kuriatkami, ktoré sú symbolom sviatkov jari Goddess of Athena War. Spokojnosť v detských očkách, radosť z ocenenia vydareného výrobku bola odmenou pre organizátorov akcie, a tým pravým zmyslom a splneným cieľom Download android games.

Súčasťou kreatívnych dielní bola aj prezentácia vyrobených detských veľkonočných ozdôb, ktorými sa snažili pochváliť a ponúknuť ich na školskom trhu Download the 2019 resume form. Výťažok symbolického predaja putoval na konto zúčastnených tried, aby ho mohli využiť na ďalšie aktivity pre deti, ktorými sa môže naša škola pýšiť celoročne Download the cover letter form.Iveta Ševcová

REKLAMA