Connect with us

Koktail

Špirála predstaví zaujímavé životné príbehy

Published

on

Reklama

Prednáškovo-diskusné stretnutie pomenované “Špirála: vyžarujeme zmenu“, predstaví zaujímavé životné príbehy rôznych ľudí. Vo štvrtok 23. júna o 18:00 prídu do komunitného centra ŽiWell Tomáš Hajzler, Kateřina Varhaník-Wildová a DJ Tager. Organizátori zo Siete Dobra tvrdia, že z každého z nich vyžaruje entuziazmus, energia, odhodlanie i sila a sú živým dôkazom toho, že zmena je možná, keď človek tvrdo pracuje na dosiahnutí svojho cieľa. Slobodný v práci, disfrutalistka a dj permakulturista vám ukážu svet zo svojho jedinečného uhla pohľadu. 

13315646_1551413315163829_5178196455005407047_n

Reklama

Prednáškovo-diskusné stretnutia  “Špirála: vyžarujeme zmenu“ si kladú za cieľ pravidelne predstaviť nezvyčajné osobnosti so silnými životnými príbehmi. V krátkych ale pútavých vstupoch predstavia svoju hlavnú myšlienku a v otvorenej diskusii ich budete môcť osloviť so svojimi otázkami.

Pýtate sa, prečo práve špirála? Väčšina veľkých osobností začala v malom, od seba, drobnými zmenami v návykoch denného života alebo neobvyklou činnosťou nad rámec obvyklých povinností a očakávaní okolia. Svojou vytrvalou a trpezlivou aktivitou ovplyvnili najskôr najbližšie prostredie. Keď je aktivita dlhodobá a prináša výsledky, hlavná myšlienka sa šíri ďalej a ďalej a vyžaruje do okolia. Tak ako špirála sa rozrastá a zaberá stále väčší a väčší priestor, naberá na sile a rozširuje svoju pôsobnosť. Vyžaruje zmenu.

Reklama

thumb_75_bio_big

Tomáš Hajzler šíri osvetu v oblasti slobody a zodpovednosti v podnikaní a v práci, vydáva knihy, školí podnikateľov a manažérov viesť firmu tak, aby členovia tímu mohli rozvinúť svoje prirodzené danosti a talenty v prospech celku.

 

katerina-perfil-800pxKateřina Varhaník-Wildová pestuje a vyrába si vlastné potraviny, žije striedavo v Čechách a v Španielsku, propaguje životný štýl disfrutalizmus, ktorého podstatou je dobré jedlo ako potrava tela, dobrý rozhovor ako potrava duše, svojpomoc a spolupráca s priateľmi ako nástroje na zníženie závislosti na peniazoch. Inak úplne normálna ženská, ktorá občas „zlobí“.

photo: reefeDJ Tager už viac ako dekádu zabáva davy svojim umením a miešaním hudby na festivaloch a podujatiach po celej Európe, ale okrem toho sa venuje permakultúre, záhradníčeniu, kompostovaniu a očistným hladovkám. Za posledných niekoľko rokov prešiel intenzívnu sebapremenou a schudol niekoľko desiatok kíl.

-lt/Zdroj a foto: Sieť Dobra-

Populárne články