Úvod Koktail SOŠ Rakovice uspela na Flóra Cup Bratislava

SOŠ Rakovice uspela na Flóra Cup Bratislava

REKLAMA

Jarné obdobie je časom oživenia prírody, keď nás opäť začína obklopovať zeleň a bohaté farby kvetov. Nie náhodou sa každoročne v tomto období koná medzinárodná výstava kvetín a záhradníctva Flóra Bratislava, ktorá sa vždy teší mimoriadnemu záujmu odborníkov, ale aj verejnosti 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Súčasťou výstavy je i súťažná časť určená floristom a to profesionálom, ale aj študentom stredných odborných škôl zameraných na záhradníctvo a floristiku.  V tomto roku na nej veľmi úspešne reprezentovala Strednú odbornú školu Rakovice študentka druhého ročníka odboru viazač-aranžér kvetín Veronika Pániková, ktorá sa umiestnila na prvých miestach v kategórii Junior vo všetkých troch súťažných témach ios 13 음악 다운로드.

Veronika Panikova so svojimi vitaznymi pracamiStredná odborná škola Rakovice pripravuje študentov do tejto prestížnej súťaže každoročne lg g2 driver. Na Flóra Cupe, ktorý bol súčasťou 37. ročníka medzinárodného veľtrhu kvetín a záhradníctva FLÓRA BRATISLAVA počas minulého víkendu, súťažiaci vytvárali zosadzovanú dekoráciu, kyticu a aranžmá z recyklovateľných materiálov 원서 pdf 다운로드. Všetky súťažné disciplíny boli tematicky zamerané ECO – friendly. Veronika použila prírodný materiál – kvety, ktoré nie sú produkčne pestované, ako napríklad srdcovku, tavolník, orgován, brezu, využila staré, už nepotrebné predmety Hancom trial.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

 

„Na všetky súťažné témy som sa poctivo pripravovala, najväčšie obavy som však mala z výroby kytice. To, že som získala všetky prvé miesta v kategórii Junior ma úprimne potešilo a dojalo, keďže toto bola moja vôbec prvá súťaž, ktorej som sa zúčastnila 영화 해로 다운로드. Je to veľká skúsenosť a motivácia do ďalšieho štúdia,“ hovorí šťastná Veronika.

Bočná časť expozície SOŠ RakoviceTéma ekológie bola aj ústrednou myšlienkou expozície SOŠ Rakovice priamo na veľtrhu, ktorá sa ako vždy stretla s veľkým záujmom verejnosti tutu. Tím žiakov druhého ročníka odboru viazač-aranžér kvetín v zložení Veronika Pániková, Kristína Jarábková a Timotej Gajdoš pod odborným vedením  Galiny Ráczovej Vatrtovej pripravil expozíciu s originálnym spojením prírodných materiálov a predmetov určených na recyklovanie Korean Typeface.

Predná časť expozície SOŠ RakoviceK Jarábková V Pániková T Gajdoš„Príprava expozície i tréning na súťaž trvali asi 3 týždne a boli odborne aj fyzicky veľmi náročné 코어고딕 다운로드. V maximálnej miere sme využili prírodný materiál z parku, ktorý je súčasťou areálu našej školy a je úžasným zdrojom našej tvorby. Zháňali sme hrdzavé sudy, použité sklené fľaše a všetko potrebné, aby efekt bol dokonalý 당나귀 p2p 다운로드. Posledných pár dní, keď vrcholili prípravy, sme pracovali do neskorých večerných hodín. Námahu však neľutujeme, lebo bola korunovaná úspechom na tejto prestížnej súťaži a opäť sme zaujali,“ zhodnotila majsterka odborného výcviku G. Ráczová Vatrtová.

V Pániková a Ing P KomárTo, že študenti sa snažia o neustály profesijný rast dokazuje aj 3. miesto v kategórii Senior, ktoré získal absolvent SOŠ Rakovice Patrik Komár s témou Deň Zeme.

Zuzana Bučková/red

REKLAMA