Úvod Koktail Skauti vyzbierali vďaka benefičnému koncertu pre OZ Serviam 580 eur

Skauti vyzbierali vďaka benefičnému koncertu pre OZ Serviam 580 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Malá scéna Ivana Krasku zažila v sobotu 9. apríla vďaka skautom z 80. zboru Ginko Piešťany jedinečný benefičný koncert plný dobrej nálady a bezprostredného humoru Download the cover letter form. Miestny oddiel Slovenského skautingu zorganizoval podujatie v snahe pomôcť občianskemu združeniu Serviam v jeho aktivitách, ktoré sa týkajú pomoci dospelým hendikepovaným ľuďom 스마트폰 카트라이더 다운로드. Program obsahoval dohromady 13 pestrých čísel, pričom k videniu boli hrané scénky, spev, ale tiež poučné vystúpenia a tanec. Benefícia sa napriek drobným technickým problémom vydarila výborne a výťažok venovaný občianskemu združeniu činí 580,07 eur. 

IMG_4846_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Koncert sme sa rozhodli zorganizovať hlavne kvôli tomu, že radi pomáhame a občianske združenie Serviam si to za svoje aktivity určite zaslúži Samsung pay. Finančné prostriedky určite využijú na niektorú z množstva aktivít, ktoré s dospelými handicapovanými ľuďmi vykonávajú. Členovia združenia boli veľmi radi, že sme ich oslovili a chceli s nami spolupracovať, lebo nie všetci ľudia ich prijímajú bez predsudkov, často sú vyraďovaní zo spoločnosti a každá aktivita, ktorá pomôže ich integrácii je pozitívna 네이버 영어 사전 다운로드. Okrem skautov vystúpili v programe tiež členovia združenia Serviam, ktorí predviedli tanečné vystúpenie „To je super“,“ povedala jedna z organizátoriek benefičného koncertu Andrea Juráková 오픈로드 동영상 다운로드.

IMG_4693_resize

„Som veľmi rada, že skauti si vybrali práve nás, nakoľko ako kresťanské občianske združenie sme neziskoví a prostriedky môžeme získavať len vďaka darom, sponzorom a dobrovoľným príspevkom Windows Activation. Veľmi pozitívne je aj to, že naši dospelí členovia môžu vystúpiť pred publikom a predviesť, že aj oni dokážu nacvičiť takéto číslo, čo má na nich neskutočne dobrý vplyv kda popstar. Fungujeme už tretí rok v mestskom zariadení Zrnko, kde sa môžeme stretávať, ale aj vyvíjať rôzne voľnočasové aktivity a pripravovať pre dospelých mentálne postihnutých program Get free pictogram. Počas tvorivých dielní vyrábame rôzne veci, chodíme na rôzne vychádzky i výlety a organizujeme aj letné tábory. Pomohlo nám aj komunitné centrum ŽiWell, s ktorým sme sa dohodli, že tam budú naše deti chodiť obsluhovať,“ povedala o koncerte i aktivitách štatutárka občianskeho združenia Serviam Eva Doubravová voicemeter.

-lt-

 

REKLAMA