Úvod Koktail Remeselnícko-farmárske trhy na Námestí Slobody opäť tento víkend

Remeselnícko-farmárske trhy na Námestí Slobody opäť tento víkend

REKLAMA

Neviete prísť na to, čo by potešilo Vašich blízkych pod vianočným stromčekom? Alebo by ste sami chceli dostať niečo originálne a s láskou vyrobené Silent Hill download? Pozvite Vašich známych a príďte sa sami inšpirovať či nakúpiť od vyše 40-tich remeselníkov a farmárov, ktorí sa vystriedajú na Námestí Slobody počas troch predvianočných víkendov polaris office. Najbližšie ich stretnete 10. a 11. decembra od 9:30 do 17:00, pričom posledný termín Vianočného Pieščanského Rýnku bude víkend 17 maven library 다운로드. a 18. decembra.

plagat_vianocnyrynek2016

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Pieščanský Rýnek je už tretí rok súčasťou Vianočných Piešťanských Trhov, ktoré tradične prinášajú do mesta tú pravú vianočnú atmosféru zaujímavým hudobno-zábavným programom počas celého decembra Download The Bucks Player. Sobotný večer plný živej cigánskej muziky Gipsy Čáve vystrieda pokojná nedeľa s chrámovými spevmi zboru Bojná.

Okrem predaja budú počas nedeľňajších poobedných hodín vyhlásené workshopy a nebudú chýbať ukážky spracovania dreva, kože, maľovania na sklo, výroby šperkov z cínu a nakoniec aj výroby bezdierovej píšťaly a tradičných celodrevenných lukov v podaní Karpatských Pecúchov 크로니클 영화 다운로드.

karpatskipecuchovia_fb

Vybavili sme opäť krásne slnečné počasie, tak sa nezabudnite do mesta vybrať trochu skôr, aby ste stihli vychytať tie najlepšie kúsky od samotných tvorcov, remeselníkov a farmárov, ktorí pre Vás chystajú kopec kreatívnych a nápaditých darčekov 블리자드 앱 다운로드. Všetkých predajcov, dátumy ich predajných dní aj fotografie z trhov môžete nájsť v albumoch na našej fb stránke. Prezrite si fotografie predajcov, ktorí sa chystajú na Pieščanský Rýnek tento víkend 무인도 생존 다운로드.

-Vianočný Piešťanský Rýnek-

REKLAMA