Úvod Koktail Cirkevná spojená škola pripravila Vianočné trhy

Cirkevná spojená škola pripravila Vianočné trhy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rok sa pomaly blíži ku svojmu záveru a naše domovy sa začínajú odievať do slávnostného šatu vianočnej výzdoby. V nejednom dome rozvoniava vianočné pečivo, počúvajú sa vianočné piesne a rodina sceľuje svoju lásku k jej členom 오페라 스트리밍 다운로드. K tejto atmosfére už neodmysliteľne patria aj predvianočné nákupy. Niekto kúpi drobnosti, iný veľké dary. Nech je akokoľvek, cieľom je niekoho potešiť 윈도우7 폰트 다운로드.

trhy3

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cirkevná spojená škola v Piešťanoch už desiatym rokom uskutočňuje Vianočné trhy v škole, prostredníctvom ktorých sa približuje k tradíciám sviatkov pokoja a vytváraniu pozitívnej predvianočnej nálady Warlock Hack Download. Podujatie je akýmsi priestorom aktivity žiakov, ktorí si skúsia profesie dospelákov – predavačov, pekárov, remeselníkov, výrobcov hračiek, floristom a množstvo ďalších 삼성브라우저 이미지 다운로드.

Vianočné trhy sa uskutočnia v dvoch termínoch 8. decembra od 14.00 hodiny v priestoroch 1. stupňa Cirkevnej spojenej školy(Pod Párovcami 1392/127, Piešťany) a 12 Naver tv cast high definition download. decembra 2016 od 15.00 hodiny v priestoroch 2. stupňa CSŠ (Štefánikova 119, Piešťany).

Z ponuky stánkov vyberáme – vianočné pečivo, výtvarné práce žiakov, vianočné dekorácie, bižutéria, vianočné oplátky a trubičky, zákusky, medovníčky, výrobky z dreva, predaj keramiky, občerstvenie, slané pečivo, kapustnica, pohľadnice a mnoho iných 픽미 mp3 다운로드.

trhy2

Vianočné trhy sa uskutočnia prostredníctvom predajných stánkov v triedach a školských chodbách Breathe download. Srdečne pozývame všetkých, malých i veľkých, tých, ktorí majú záujem podporiť mladých šikovných predajcov, odniesť si kvalitné domáce výrobky, nasiať vianočnú atmosféru, vidieť rozžiarené detské tváre a vyčarovať im úsmev na tvári, pozrieť si priestory a vybavenie školy, či opýtať sa otázky prítomných učiteľov o možnostiach štúdia sand.

Spríjemnite si spolu s nami predvianočný čas a potešte svoje oči a domovy. Už teraz sa na Vás tešíme a radi Vás privítame.

-Autor: Mgr League of Legends. Lukáš Mencl-

REKLAMA