Connect with us

Koktail

Prvú Quiz Night vyhrali Čašníci

Published

on

Reklama

Aké je skutočné meno obrazu známym pod názvom Mona Lisa, čo je to Garra rufa alebo ako sa volá piata planéta slnečnej sústavy. Aj na tieto otázky museli správne odpovedať účastníci prvej Quiz Night. U čiernej pani obnovili v pondelok 23. septembra tradíciu zábavno vedomostných súťaží, ktoré sa pred rokmi tešili veľkej obľube.

[singlepic id=47827 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

V rokoch 2005 až 2007 malo toto podujatie desiatky pravidelných návštevníkov. Niektorí z nich prišli aj na jeho obnovenú premiéru, pretože Quiz Night majú spojenú s dobrou zábavou. Súťažiaci tentoraz vytvorili šesť tímov. Odpovedať museli na 12 otázok. Najlepší vyhrali po zrátaní bodov voľné vstupenky na hokejový zápas ŠHK 37 Piešťany, ale ocenené bolo aj najhoršie družstvo. Jeho členovia dostali poukážky na víno. Najviac správnych odpovedí v prvej Quiz Nigt trafili Časníci, najmenej Dragons.

Reklama

Podľa pravidiel pritom nemohli používať žiadne elektronické zariadenia. Odpovede na otázky, ktoré vymyslel organizátor večera Craig Brickman, preto často iba tipovali. Ak viete vďaka čomu je známa obec Slanica alebo koľko strán má heptagón, neváhajte nabudúce prísť aj vy. Ďalšia Quiz Night bude už o mesiac.

[nggallery id=2529]

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA

IJaV-2

Populárne články