Úvod Koktail Včielka Maja vážila 30 kíl, potešila najmä deti

Včielka Maja vážila 30 kíl, potešila najmä deti

REKLAMA

Študenti Strednej odbornej školy Rakovice sa môžu pochváliť hneď niekoľkými úspechmi na 20. ročníku národnej súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov a Majstrovstvách Slovenska vo floristike Victoria regia 2013 킹오브 99 다운로드.

Andrea Holekšá získala v kategórií Záhradnícke školy dve tretie miesta a to za závesný aranžmán na tému Plynutie vody a času mestom a za exteriérovú florálnu kompozíciu na tému Partnerské mestá mesta Piešťany wind or a little wedge.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

V sobotu kúpeľné mesto ožilo kvetinovou alegóriou. Študenti Strednej odbornej školy v Rakoviciach si pre tento rok pripravili alegorický voz v téme známych kreslených postavičiek z rozprávky Včielka Maja hp laptop touchpad driver. Na výrobu postavičiek a celej kompozície sa použilo približne 20 kg kukurice, 10 kg slnečnicových semienok a približne 100 litrov lupeňov kvetov Download the android image. Každý kostým vážil asi 30 kg.

„Najkrajšie momenty boli, keď nám ľudia aplaudovali a nahlas nás povzbudzovali: Ste výborní, ste veľmi šikovní, toto je najkrajší voz,“ povedala majsterka odborného výcviku Galina Vatrtová 크롬 영화 다운로드. Hlavne deťom sa páčili postavičky, tie im mávali, posielali bozky a imitovali pokusy o lietanie.

Porota nakoniec žiakom Strednej odbornej školy Rakovice udelila tretie miesto 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드.

Text a foto: Tlačová správa SOŠ Rakovice/red

REKLAMA

IJaV-2

REKLAMA