Úvod Koktail Prechádzka rozprávkovým parkom opäť. Na čo sa môžete tešiť?

Prechádzka rozprávkovým parkom opäť. Na čo sa môžete tešiť?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Materské centrum Úsmev a Mesto Piešťany pozýva v sobotu 8. júna od 10.00 h do 15.00 h do Mestského parku rodiny s deťmi a všetkých nadšencov rozprávok na „Prechádzku rozprávkovým parkom 2019“ kirby games. Prezradíme vám, na čo všetko sa môžete v prvej polovici Prechádzky rozprávkovým parkom tešiť.


Deti v krajine rozprávok privíta Kung – Fu Panda so svojimi kamarátmi web square. Táto veselá partia ich prenesie do krajiny Ďalekého východu, kde ich do čarov bojového umenia zaučí sám Veľký učiteľ – Šifu. Deti pripravia pre hladnú Kung – Fu Pandu chutné čínske rezance, aby prostredníctvom nich získal čarovné schopnosti, ktoré mu pomôžu ochrániť posolstvo a zachrániť majstrov Kung – Fu minions subtitles.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kto miluje spev a zvažuje, že by si v budúcnosti rád vyskúšal spevácku súťaž, má jedinečnú šancu prihlásiť sa do „SPIEVAJ“ a zabojovať o výhru 100,000 $ 안드로이드 아프리카 다운로드. Šancu zažiariť na pódiu dostane každý, avšak vyhrať môže iba ten najtalentovanejší. Jedine, že by ste pomohli Buster Moonovi zachrániť jeho divadlo a uprednostnili to pred výhrou windows 7 hyper-v.

Vodníkovi bude treba pomôcť

Vodníkovi sa v dôsledku ekologickej havárie znečistil rybník. Je potrebné v čo najkratšom čase pochytať všetky rybičky, kačičky a iné vodné tvory a dostať ich do bezpečia 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Milé deti, záleží na rýchlosti, tu ide o život! Preto je dôležitý rýchly a profesionálny zásah. Vodník so svojou partiou majú už pripravené nádoby s čistou vodou a následne aj náhradné bývanie pre všetkých vodných živočíchov 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Pomôžete mu ich pochytať?


A v záchranných akciách budeme pokračovať aj ďalej 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Musíš zachrániť nielen Zem a jej obyvateľov, ale aj Bumblebee-ho. Aj ty sa môžeš povoziť na tajných transformeroch a byť rodinou pre nich html Automatic download. Si pre nich jediný, kto ich môže zachrániť!

Už tradične sa Asociácia športových klubov podujala nám pomôcť v zlepšení kondičky 음식이미지 다운로드. Stále platí „ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“. O čo viac si natrénujeme, o to ľahšie to budeme mať na rozprávkových stanoviskách. Športovci nám poskytnú prehľad o dostupných športoch v meste Piešťany, umožnia nám vyskúšať si jednotlivé športové aktivity, dajú kontakt na športové kluby a čo viac? Naučia nás, že iba fair play hra prináša radosť z hry.

Nabudúce si povieme, aké stanoviská nás čakajú v druhej polovici Prechádzky rozprávkovým parkom. Každopádne si deň 8.6.2019 rezervujte, my sa na vás už teraz tešíme.

Materské centrum Úsmev  & Mesto Piešťany  & dobrovoľníci

REKLAMA