Úvod Aktuality V noci horel autoservis na Vrbovskej

V noci horel autoservis na Vrbovskej

REKLAMA

V pondelok 20. mája krátko pred 23.00 hod. bol hasičom ohlásený požiar autoservisu na Vrbovskej ceste v Piešťanoch.  Pri udalosti zasahovalo takmer dvadsať hasičov Aura Sync Download.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Požiar sa nachádzal vo vnútornom priestore garáže 엘리전스 다운로드. Zhorela kancelária autoservisu a vplyvom vysokej sálavej teploty došlo k poškodeniu vybavenia autoservisu a zaparkovaného osobného motorového vozidla Opel 나비스웍스 다운로드. Hasiči zasahovali s ochranou dýchacích ciest. Zásah komplikovalo okrem silného zadymenia a sálavého tepla aj neusporiadanosť vybavenia garáže, nezabezpečená montážna jama Final Cut Pro for free. Požiar bol likvidovaný za pomoci vody a ťažkej peny. Na odvetranie priestoru bol použitý pretlakový ventilátor,“ informoval Martin Krajčovič, vrchný inšpektor a vedúci oddelenia operačného riadenia a IZS KR HaZZ v Trnave 갱비스트 무료 다운로드.

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan, Hlohovca, Trnavy a členovia dobrovoľného hasičského zboru obce Vrbové a Moravany nad Váhom EuroTruck Korea Map. Spolu bolo na zásah nasadených 19 hasičov a 7 kusov hasičskej techniky.

„Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 75.000,- € 맥os 모하비 다운로드. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb,“ dodáva M. Krajčovič.

red/TS KR HaZZ v Trnave Foto:  KR HaZZ v Trnave 

REKLAMA