Connect with us

Koktail

Podujatie spestrilo deťom ich medzinárodný deň

Published

on

Reklama

Super MDD pripravili organizátori z občianskeho združenia Myška v spolupráci s obchodným domom Prior a vďaka koordinátorom zo spoločnosti Samkos na piatok 26. mája. Zábava s benefičným rozmerom bola určená najmä pre deti, ktoré si užili množstvo atrakcií, vystúpení a tvorivých dielní. Vo videu a na fotografiách sa môžete pozrieť, ako to počas podujatia vyzeralo a tí, ktorí sa zúčastnili si pripomenúť atmosféru.

Reklama

Deti si mohli užiť najrôznejšie atrakcie, medzi ktorými nechýbal Water ball, veľký nafukovací Zorb a muži si zase zmerali sily v zorbingovom futbale. Záujem bol i o šesťmetrovú šmýkačku s motívom požiarnej striekačky, holičské a kadernícke služby, tvorivé dielne a služby veštice. Podujatie spestrila speváčka Simsalala, ktorá pokrstila lentilkami svoje nové CD Pesničky pre šikovné detičky. V programe následne vystúpili i folklórne súbory Máj a Žito.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3582″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″]-red/Foto a video: OZ Myška-

Reklama

Populárne články