Connect with us

Aktuality

Natreme to

Mesto Piešťany a ich rozkvet sú smiešne mladé. Budúci rok bude 80 rokov odvtedy, čo od 21. októbra 1945 mohli Piešťany začať používať označenie mesto a cca 200 rokov odvtedy, čo pri Váhu vyrástli prvé murované kúpeľné budovy. Prečo sa to stalo? Aj preto, že generácie vlastným odhodlaním, vlastným umom a rukami, pre spoločný a svoj úžitok stavali mesto: kúpeľné budovy, parky, chodníky, podieľali sa na stavbe bytoviek, škôl, škôlok, jaslí, údržbe parku. A preto sme pripravili tento projekt: chceme vrátiť do Piešťan vytrvalú spoluprácu pre dobro celého mesta! Názov projektu je pekne piešťanský NATREME TO!

Published

on

Reklama

 

Tento projekt nie je „len“ natretie zábradlia mosta, nejaké farby, štetce, riedidlá, bezpečnosť a ochrana zdravia… Práca a následné činnosti povedú k tomu, že vznikne tím a začne spolupracovať na ďalších cieľoch – lebo máme pripravené ďalšie projekty, ktorými chceme vyformovať ducha spolupráce, vnímať potreby mesta, vedieť sa dohodnúť a spoločne ťahať za jeden povraz – pre zastavenie úpadku a obnovu.

Reklama

Projekt NATREME TO občianskeho združenia Myška je signálom, že stále existujú nadšenci pre krajšie Piešťany, a ak aj vás mrzí pohľad na úpadok Piešťan – pomôžte chvíľou klikania a hlasujte za tento projekt na https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/domov.

Reklama

Aby bolo hlasovanie platné, je potrebné zahlasovať za 3 projekty, jeden z nich nech je aj projekt NATREME TO! Hlasovanie je možné do 25. februára 2024, ale najlepšie HNEĎ TERAZ. NEODKLADAJTE.

Ing. Marian Fabian Seniorský parlament

Populárne články