Connect with us

Aktuality

Barlolamač robí marketing na kolene už desiatky rokov. Nechajte sa inšpirovať aj vy

Zástupcovia neziskových organizácií budú mať možnosť dozvedieť sa ako robiť marketing na kolene. Doslovnou inšpiráciou im k tomu môže byť aj Barlolamač, ktorý ho tak robí už dlhé desaťročia.

Published

on

Reklama

Workshop pre zástupcov neziskových organizácií a občianskych združení s názvom MARKETING NA KOLENE pripravuje marketingová agentúra iFocus. Ak hľadáte nové a inšpiratívne spôsoby, ako spraviť pre Slovensko viac a dosiahnuť svoje ciele, tento deň je ako stvorený pre vás.

Nezáleží na tom, či ste v marketingu začiatočník alebo už ste v rozbehnutom vlaku, tento event vás môže inšpirovať a posunúť ďalej. Na workshope budú hosťami zaujímavý spíkri ako napríklad Lívia Gažová (Čierne Diery), Diana Turňová (Centrum pomoci človeku), Miroslav Béreš (Úsmev pre druhých) a Michal Čuridlo (iFocus/Historické Hotely Slovenska), ktorí chcú s vami zdieľať rôzne skúsenosti a hodnotné rady.

Reklama

Tím špecialistov s vášňou pre digitálny marketing pre vás pripravil bohatý program:

14:00 Začiatok workshopu s úvodným slovom
14:30 – 15:00 Rady a tipy pre vaše sociálne siete – iFocus
15:00 Interaktívne zoznámenie
15:30 – 16:30 Ako úspešne zorganizovať fundraisingovú kampaň? – Lucia Malastová (DONIO)
16:30 Prestávka na kávu
17:00 – 18:00 Praktická diskusia

Reklama

Podujatie sa bude konať 21. marca 2024 od 14:00 do 18:00 h v Elektrárni Piešťany na Staničnej ulici, len kúsok od železničnej a autobusovej stanice.

Na workshop je potrebné sa bezplatne zaregistrovať na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfR-11Rx46RXwfz7JXDPiBRBcXgvDzwNRnr2wJyCSyXX2inAw/viewform. Počet miest je obmedzený.

TS / -red-

Populárne články