Úvod Koktail Podľa prieskumu dostáva 13. plat v kraji každý 5 zamestnanec

Podľa prieskumu dostáva 13. plat v kraji každý 5 zamestnanec

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Koncoročné odmeny a 13. plat v priemernej výške až 646 eur má podľa článku zverejnenom na portáli Platy.sk až 23 percent ľudí na Slovensku Download 15 times of gentleman's dignity. Prilepšenie dostávajú najmä zamestnanci stredných a veľkých firiem pôsobiacich v oblasti výroby, bankovníctva i v centrách zdieľaných služieb 7zip. Najvyšší, až 20 percentný podiel zamestnancov, ktorí si prilepšili vďaka 13. platu je podľa prieskumu práve v Trnavskom kraji. Patríte aj vy medzi tých šťastnejších, ktorí si pred Vianocami týmto spôsobom prilepšia Drama Friends?

13plat_Odmeny_2015_kraj

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Odmeny môžu plniť viaceré funkcie a okrem motivácie, či poďakovania za odvedenú prácu môžu poslúžiť aj na prilákanie schopných ľudí Silent Hills download. Firmy ponúkajú svojim zamestnancom aj rôzne podoby nepeňažných výhod, ku ktorým najčastejšie patria firemné akcie, vzdelávacie kurzy, občerstvenie zdarma, či flexibilný pracovný čas 12 솔져스 다운로드. Menej časté formy nepeňažných odmien sú napríklad auto na súkromné účely, práca z domu, príspevok na bývanie, preplatenie nákladov na dopravu i na športové a kultúrne podujatia 더크로스 don't cry 다운로드. Z respondentov, ktorí vyplnili za posledných 12 mesiacov dotazník na portáli Platy.sk, tretina zamestnancov nedisponuje žiadnym nefinančným benefitom ptgui.

„Podiel zamestnancov, ktorí od spoločnosti, v ktorej pracujú dostávajú 13. plat a odmeny závisí aj od pracovnej pozície a odvetvia, v ktorom pracujú Warframe download. Na trináste platy si príde 20% kvalifikovaných zamestnancov, pracujúcich na pozíciách vyžadujúcich technické vzdelanie. Koncoročné odmeny dostáva viac ako tretina manažérov. Z pohľadu výšky trinástych platov a odmien sa najlepšie darí zamestnancom pracujúcim v oblasti výroby, bankovníctva a v centrách zdieľaných služieb Download Adobe Acrobat. Priemerné koncoročné odmeny týchto zamestnancov sa pohybujú od 1 000 eur až po 1 450 eur. Približne 40 % zamestnancov dostáva koncoročné odmeny vo výrobe, v reštauračných zariadeniach je podiel týchto zamestnancov na úrovni 12 %,“ píše sa na portáli Platy.sk 우담바라 다운로드.

-lt/Zdroj: Platy.sk-

 

REKLAMA