Úvod Koktail Po-trati Na-trati predstavuje Bikepark Ahoj

Po-trati Na-trati predstavuje Bikepark Ahoj

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jazdci z CTM Racing tímu Filip Zeman a Lukáš Učeň, pre ktorých je Ahoj domácim strediskom, tu natočili ďalšie videá zo série komentovaných zjazdov v rámci seriálu Po-trati Na-trati a predstavili Bikepark Ahoj na stránkach Redbullu sql server native client 10.0 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Bikerské trate na Ahoji budujú dobrovoľníci nadšenci. Momentálne je k dispozícii 6 trás, na ktorých si prídu na svoje skúsenejší jazdci aj začiatočníci Download Cumoney. Každá zo šiestich trás sa vyznačuje inou dĺžkou a náročnosťou. Vybrať si môžete podľa zložitosti či počtu prekážok. Tento rok boli vďaka podpore výrobcu bicyklov Kellys z neďalekého Orvišta trate precíznejšie označené Roller coaster tycoon 3 Korean version download.

„Ahoj nie je moc známy a ani obrovský park, ale pokiaľ tam raz prídeš, tak si ho zamiluješ. Keď mám čas, vždy sa rád prídem povoziť, pretože také veľké skoky a parádne točky nemajú nikde inde na Slovensku movie Hugo. Veľké plus pre mňa je, že sa bikepark nachádza asi 5 minút od môjho domu a dá sa tam prísť aj na bicykli z mesta. Vždy tam je dobrá partia ľudí a jazdenie si moc užijem,“ odporúča Fiilip Zeman Creepy 2001 download.

1 Protect The Earth. KLOPKY – Ťažká, freeride slalomová trať plná klopených zákrut a skokov rôznych veľkostí, od malých až po skutočné monštrá. Je to jediná trať bikeparku, ktorá vedie celá po lyžiarskej zjazdovke 쇼미더머니777 2화 다운로드. Vrchná časť je pomerne strmá, spodná má rovinatejší, bikrosový charakter.

  1. HOPHOP – Ťažká trať, tzv. malá sestra „Klopiek“, vedúca po okraji lesa 명탐정 코난 16기 다운로드. Na tejto trati si užijete prevažne skoky a klopené zákruty. Lesná časť je ukončená masívnym dropom.
  2. JÁROK – Trať strednej náročnosti, na ktorej si budete pripadať akoby ste jazdili na tobogane Centos svn. Vďaka maximálne využitému prírodnému profilu kanála, môžete na tejto trati jazdiť z jednej strany na druhú, skoro ako na U-rampe. Nachádza sa v nej aj zopár vĺn na pobavenie 활기찬 배경음악 다운로드.
  3. ŠLAPAVÁ – Ľahká trať, ktorá ako jediná v lese umožňuje „prišliapnuť“ si do pedálov. Ide o singletrack s miernym sklonom. Keďže obsahuje jednoduché vlny a klopené zákruty, je vhodnou voľbou pre začiatočníkov.
  4. DH – Ťažká no veľmi pestrá trať. Obsahuje všetko, čo vie miestny kopec ponúknuť. Skaly, korene, skoky, dropy a to všetko medzi stromami. Keďže aj najväčšie prekážky majú svoje obchádzky, túto trať zjazdí väčšina pokročilých jazdcov.
  5. HORNÁ – ľahká trať, ktorá je na začiatku jednoduchým singletrackom. V druhej polovici miernym sklonom naberá na rýchlosti a kľukatí sa k spodnej stanici vleku. Užijete si na nej vlny, klopené zákruty a aj niekoľko skokov, ktoré sa dajú prípadne v pohode obísť.

Viac informácií o Bikeparku Ahoj nájdete na jeho FB stránke, kde sa dozviete tiež aktuálne informácie o prevádzke vleku.

-th- Zdroj: FB Ahoj Grasski Bike park, redbull.com

REKLAMA