REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Cyklistické preteky Okolo Slovenska prechádzali tento rok aj cez Piešťany. V sobotu 21. septembra sa cyklisti vydali na záverečnú štvrtú etapu z Hlohovca do Senice cez Veľké Ripňany, Radošinu, Havran a následne cez Piešťany vsphere 6.5. Vidieť ste mohli špičkových pretekárov ako sú Viviani,  Kristoff,  Démare,   Jungels či Buchmann. Na horskú prémiu na Havrane sa dostal najskôr únik 티비오늘 다운로드. Pretekári si následne užili zjazd do kúpeľného mesta.

V Senici sa radoval z víťazstva Elia Viviani z tímu Deceuninck – Quick Step, pre ktorého to boli posledné preteky za tento tím 인도 지도 다운로드. Na druho mieste finišoval v hromadnom šprinte Arnaud Démare z Groupama-FDJ a tretí bol vicemajster sveta Alexander Kristoff z tímu0 UAE Team Emirates Windows 10 Explorer. Nepopulárna štvrtá priečka sa ušla Erikovi Baškovi pretekajúcemu za tím Bora-Hansgrohe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Víťazstvo Vivianiho pomohlo k celkovému víťazstvu jeho tímového kolegu Yvesa Lampaerta 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. Taliansky šprintér totiž zobral dôležité bonifikačné sekundy Démarovi a ten tak skončil celkovo druhý za Lampaertom o sekundu.

Ako vyzeral z jazd z Havrana sa môžete pozrieť na fotkách Viktora Vrábla (Bananský hlásnik):

-red- Foto: Viktor Vrábel / Bananský hlásnik, Matej Hudcovič

REKLAMA