Úvod Koktail Piešťanský pivovar sa v sobotu rozswinguje

Piešťanský pivovar sa v sobotu rozswinguje

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Cestu do Piešťanského pivovaru by si mali na túto sobotu 12. marca naplánovať všetci milovníci 20. až 40. rokov minulého storočia, chystá sa totiž druhá veľká Swingová tančiareň Java ftp file download. Do tanca bude počas večera hrať DJ Max W. z Čiech a vystúpi aj živá kapela Tea Garden. Lektori a organizátori z B – SWINGu Janči & Stell prichystali aj tanečný workshop, počas ktorého sa môžete naučiť základy Charlestonu 명상 음악 mp3 다운로드. Oprášte svoje najlepšie šaty i obleky, vyžehlite košele, nalakujte lakovky, pripravte klobúky, aby z vás v sobotu o 19:00 boli dokonalé dámy a švihácki gentlemani 알뷰어 다운로드.

12705555_1689159757968445_5801586273285068355_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

B-SWING
Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu 클리앙 윈도우10 다운로드. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing sa snaží vytvárať komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.
www.b-swing.sk

TEA GARDEN (SK)
Zoskupenie mladých hudobníkov na čele so šarmantnou speváčkou Barborou predstaví tradičné swingové melódie a prinesie nádych rozmarných tančiarní s veselou náladou Emergency Contact Network form.

MAX W. (CZ)
DJ s nezameniteľným rukopisom vystupuje v najväčších českých kluboch a najväčších českých festivaloch 유오기 다운로드. Jeho DJské sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Predstavil sa na jednom pódiu s Parov Stelar Band či Caravan Palace.

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20 fixedsys fonts. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok 카라 큐피드 다운로드! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžete dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku Forced php files.

IMG_7105_resize

-lt/Foto: archív-

REKLAMA