Connect with us

Koktail

Piešťanský pivovar sa v sobotu rozswinguje

Published

on

Reklama
Reklama

Cestu do Piešťanského pivovaru by si mali na túto sobotu 12. marca naplánovať všetci milovníci 20. až 40. rokov minulého storočia, chystá sa totiž druhá veľká Swingová tančiareň. Do tanca bude počas večera hrať DJ Max W. z Čiech a vystúpi aj živá kapela Tea Garden. Lektori a organizátori z B – SWINGu Janči & Stell prichystali aj tanečný workshop, počas ktorého sa môžete naučiť základy Charlestonu. Oprášte svoje najlepšie šaty i obleky, vyžehlite košele, nalakujte lakovky, pripravte klobúky, aby z vás v sobotu o 19:00 boli dokonalé dámy a švihácki gentlemani.

12705555_1689159757968445_5801586273285068355_n

B-SWING
Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing sa snaží vytvárať komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.
www.b-swing.sk

TEA GARDEN (SK)
Zoskupenie mladých hudobníkov na čele so šarmantnou speváčkou Barborou predstaví tradičné swingové melódie a prinesie nádych rozmarných tančiarní s veselou náladou.

Reklama

MAX W. (CZ)
DJ s nezameniteľným rukopisom vystupuje v najväčších českých kluboch a najväčších českých festivaloch. Jeho DJské sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Predstavil sa na jednom pódiu s Parov Stelar Band či Caravan Palace.

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžete dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku.

IMG_7105_resize

-lt/Foto: archív-

Populárne články