Connect with us

Koktail

Piešťany sa v piatok opäť poriadne rozswingujú

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťanský pivovar privíta v piatok 15. júla po 19:30 vo svojich priestoroch ďalšiu Swingovú tančiareň, zabaviť sa budete môcť v spoločnosti elegancie, tanca a živej hudby. Podujatie už tradične prináša zoskupenie B – Swing, ktorému budú sekundovať hudobníci z Gabriel Jonáš Swingtet. Užiť si budete môcť workshop Charlestonu a chýbať nebude ani fotokútik, v ktorom sa o krásne fotografie postará ateliér Tretí zľava. Ak máte záujem užiť si melódie 20. až 50. rokov minulého storočia a zabaviť sa na vysokej úrovni, určite si na piatok naplánujte návštevu pivovaru.

IMG_0781_resize

Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing vytvára komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.

GABRIEL JONÁŠ SWINGTET
Špičkoví hudobníci vnesú na tančiareň swingové melódie, s ktorými sa ľahúčko pretancujete do čias elegantných i roztopašných tančiarní.

Reklama

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžet dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku.

Vstup: 5 eur

Partneri akcie:
Zvuk a svetlo: Minoxi – Minoxi Light & Sound

-lt/Zdroj: Piešťanský pivovar/Foto: archív-, Článok obsahuje reklamné informácie.

Populárne články