Úvod Koktail Piešťany sa v piatok opäť poriadne rozswingujú

Piešťany sa v piatok opäť poriadne rozswingujú

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanský pivovar privíta v piatok 15. júla po 19:30 vo svojich priestoroch ďalšiu Swingovú tančiareň, zabaviť sa budete môcť v spoločnosti elegancie, tanca a živej hudby 미교 좋니 다운로드. Podujatie už tradične prináša zoskupenie B – Swing, ktorému budú sekundovať hudobníci z Gabriel Jonáš Swingtet. Užiť si budete môcť workshop Charlestonu a chýbať nebude ani fotokútik, v ktorom sa o krásne fotografie postará ateliér Tretí zľava h-able 다운로드. Ak máte záujem užiť si melódie 20. až 50. rokov minulého storočia a zabaviť sa na vysokej úrovni, určite si na piatok naplánujte návštevu pivovaru inner part.

IMG_0781_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu Download Blue Note. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing vytvára komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.

GABRIEL JONÁŠ SWINGTET
Špičkoví hudobníci vnesú na tančiareň swingové melódie, s ktorými sa ľahúčko pretancujete do čias elegantných i roztopašných tančiarní Hdd regenerator.

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok Pezna download! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžet dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku Automatic tee store.

Vstup: 5 eur

Partneri akcie:
Zvuk a svetlo: Minoxi – Minoxi Light & Sound

-lt/Zdroj: Piešťanský pivovar/Foto: archív-, Článok obsahuje reklamné informácie 카1 더빙 다운로드.

REKLAMA