Úvod Koktail Dobrá novina vyzbierala na pomoc v krajinách subsaharskej Afriky viac ako 950...

Dobrá novina vyzbierala na pomoc v krajinách subsaharskej Afriky viac ako 950 000 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizátori Dobrej noviny hodnotia uplynulý 21. ročník ako veľmi úspešný. Vianočná kolednícka akcia prebiehala od 24. decembra 2015 do 6 소셜포비아 다운로드. januára 2016 v 1 235 obciach Slovenska a zapojilo sa do nej 24 831 detí a sprevádzajúcich osôb v takmer 2 500 skupinkách, medzi ktorými boli aj niekoľkí koledníci z Piešťan Young Cart. K deťom v slovenských farnostiach sa cez Slovenskú katolícku misiu pripojili aj rodiny žijúce v Bruseli. Koledníci navštívili spolu 72 502 rodín a do svojich pokladničiek vyzbierali 929 876,13 eur Pratus. Spolu s príspevkami individuálnych darcov, ktoré prišli priamo na účet Dobrej noviny, činí celkový výsledok zbierky 958 058,37 eur, čo je doteraz najvyššia čiastka v histórii koledníckej akcie 은하영웅전설4 다운로드. K tejto sume budú ešte pripočítané príspevky od darcov cez donorské sms správy prostredníctvom mobilných operátorov.

Vnutro_1b_Kotela-Akali-Turkana-2015-1024x768[1]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Ďakujeme všetkým deťom za ich nasadenie a našim rodinám za ich štedrosť 알투비트 싱글 다운로드. Podpora zo Slovenska znamená pre našich partnerov konkrétnu pomoc v ich náročnej situácii a je tiež dôležitým znakom solidarity. Dobrá novina pomáha našim deťom spoznávať život ich rovesníkov v rozvojových krajinách a niečo pre nich urobiť nplayer 영상 다운로드. Som hrdý na toto naše spoločné dielo,“ uviedol riaditeľ Dobrej noviny Marián Čaučík.

Z výťažku zbierky budú podporené rozvojové projekty v Keni, Južnom Sudáne, Etiópii či Ugande Naver Baseball Download. Mottom tohtoročného koledovania bolo heslo Voda je život zdôrazňujúce myšlienku, že „čistá voda je otázkou prvotnej dôležitosti, pretože je nevyhnutná pre ľudský život“, na čo upozorňuje pápež František v encyklike Laudato siʼ Shinhan Bank ezplus for mac download. Aj preto bude Dobrá novina podporovať viacero projektov zameraných na dostatočný prístup k čistej pitnej vode. Jedným z nich je Vodný projekt Turkana, ktorý podporia spoločne Dobrá novina a rakúska kolednícka akcia Dreikönigsaktion schedule.

„Vodný projekt Turkana je veľmi dôležitý lightroom 5. Vďaka našej podpore diecéza Lodwar opravuje a udržiava studne pre miestnych ľudí na území, ktoré je väčšie ako Slovensko. Tieto studne sú pre nich a ich zvieratá často jediným zdrojom pitnej vody. Turkana je veľmi suchý región, prší tu len niekoľko dní v roku a dostupnosť vody sa v posledných rokoch zhoršuje pod vplyvom klimatickej zmeny“ dodal riaditeľ Dobrej noviny Marián Čaučík.

-lt/Zdroj: www.dobranovina.sk-

REKLAMA