Úvod Koktail Park miniatúr dnes štartuje sezónu

Park miniatúr dnes štartuje sezónu

REKLAMA

Brány Parku miniatúr v obci Podolie sa v tomto roku prvýkrát otvoria v sobotu 1. apríla. Krásne jarné počasie priam volá na výlety a vychádzky do okolia a jedno z miest, kde je možné príjemne stráviť nielen čas, je práve expozícia zmenšených stavieb a architektonických skvostov 애나벨 1 다운로드. Nielen deti určite poteší, že minifarma má nový prírastok, baranovi Brunovi a ovci Evke sa narodila čierna ovečka Charlotka, hoci má len pár dní, behá ako malý kamzík my uncle. Odteraz bude Park miniatúr otvorený denne, okrem pondelka, od 9 – 17 hodiny, v letných mesiacoch júl a august rovnako od 9 – 19 hodiny.

„Po zime sme odokryli a zreparovali zazimované hrady, na hrade Jelšava sa kompletne vymenili strechy 국가해양기본도 다운로드. Najväčším lákadlom je určite osadenie nového, v poradí už 69. modelu hradu. Je to dobová rekonštrukcia hradu Šebeš, ktorého originálna zrúcanina sa nachádza nad obcou Podhradík pri Prešove Mackintosh. Od minulého leta pracujeme na modeli Bratislavského hradu. Od zajtra budete môcť porovnať, kam pokročili práce na monumentálnom modeli a sledovať ako budú ďalšie objekty pribúdať 다마고치 게임 다운로드. Nielen pre zamilovaných máme teraz v našom parku milý prírodný úkaz. Krásne nám zakvitla okrasná miničerešňa a tak si zaľúbenci môžu už teraz dať povestný bozk, tentoraz nad čerešňou 오페라의 유령 다운로드. A urobiť si pritom originálnu selfie. V prebúdzajúcej sa jari nám už kvitnú aj prvosienky, fialky a začínajú kvitnúť poniklece,“ informujú majitelia parku 악성코드 울타리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Absolvovať môžete jeden RETRO týždeň pretože aktuálne finišujú prestavby kontajnerov s cieľom zväčšiť priestory predajne a rozšíriť ju pre návštevníkov o ďalšie služby 원더캠 다운로드. Predaj vstupeniek a suvenírov sa na chvíľu presunul do vonkajšieho priestoru pred drevenú búdku a pravidelní návštevníci si pripomenú ako Park miniatúr fungoval pred 5 rokmi 보스베이비 다운로드. Prezrieť si môžete aj prehliadku 69 modelov na expozícii drevorezieb na tému diela spisovateľa Joža Nižnánskeho.

-red/Park miniatúr-

REKLAMA