Úvod Aktuality Nový okrsok Mestskej polície začne fungovať 1. apríla

Nový okrsok Mestskej polície začne fungovať 1. apríla

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nový okrsok Mestskej polície je otvorený, dvojčlenná hliadka bude dohliadať na sídlisko Adam Trajan, Juh a časť Floreátu už od soboty 1 입술의 말 다운로드. apríla, nové pracovisko sa nachádza v budove Základnej školy F. E. Scherera. Prvá dvanásťhodinová zmena v novozriadenom okrsku odštartuje v sobotu o siedmej ráno a hliadka bude dozerať na verejný poriadok v teréne 지니 음악 다운로드. Príslušníci Mestskej polície budú pre občanov k dispozícií v úradných hodinách aj v priestoroch okrsku. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Úradné hodiny budú každý deň v čase od 9,00 do 10,00, popoludní od 15,00 do 16,00 a večer od 20,00 do 21,00 hod.,“ informoval náčelník Mestskej polície Marcel Mihalik 원펀맨 2기 5화 다운로드.

V najľudnatejšej lokalite mesta, v ktorej žije viac ako 5 tisíc obyvateľov sa muži zákona zamerajú na kontrolu verejného poriadku, dodržiavanie nočného pokoja a kontrolu majetku mesta a občanov 총몽 애장판 다운로드.

„Som veľmi rád, že sa nám v spolupráci s pánom náčelníkom a s riaditeľkou školy podarilo tento nápad pretaviť do reality. V tejto časti mesta sa už obyvatelia môžu cítiť bezpečnejšie,“ vyjadril sa primátor mesta Miloš Tamajka Three Kingdoms 2.

Z prítomnosti mestskej polície v priestoroch školy sa teší aj riaditeľka Immortal Song2 mp3. Mestskí policajti totiž vyvíjajú aj rôzne aktivity zamerané na prevenciu kriminality, kde priamo spolupôsobia pri prednáškach príslušníkov prevencie kriminality na školách Geometry dash Dropbox download.

„Táto spolupráca bude určite ešte užšia a zároveň bude tento objekt aj bezpečnejší. Teším sa aj z toho, že šoféri budú dodržiavať v tejto lokalite rýchlosť a deti budú mať bezpečnejšiu cestu do školy a zo školy,“ dodala riaditeľka školy Gizela Talačová Hi Bailey subtitled download.

-red/Zdroj a foto: Mesto Piešťany-

REKLAMA