Úvod Koktail OZ ProWinter vyzbieralo už 20 027 eur, podporiť ho môžete 2% z...

OZ ProWinter vyzbieralo už 20 027 eur, podporiť ho môžete 2% z daní

REKLAMA

Občianske združenie ProWinter vyvíja na území mesta Piešťany rozsiahle aktivity, ktorých hlavným cieľom je vytvorenie sochy Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste, a tiež aj poukazovanie na jeho prínos QuickTime. Aj v tomto roku sa členovia uchádzajú ofinančnú podporu prostredníctvom asignácie 2% z daní, nakoľko tieto finančné zdroje predstavujú podstatnú časť doteraz vyzbieranej sumy 쿠우 게임 다운로드. Aktuálny stav účtu je 20 027 eur, čo je niečo vyše 40% z celkovej sumy potrebnej na vyhotovenie a osadenie sochy. Informácie o možnostiach podpory OZ ProWinter nájdete na webovej stránke združenia Download the calendar for 2016.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Významný nárast na projektovom účte zaznamenalo naše občianske združenie v posledných mesiacoch, najmä vďaka úspešnej spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera na vydaní slovensko-anglickej verzie memoárov Ľudovíta Wintera Spomienky na Piešťany. Veľmi si vážime spoluprácu s viacerými podnikateľskými subjektami v meste, ktoré sa na tomto projekte finančne spolupodieľali,“ informuje člen združenia ProWinter Tomáš Bušo 신세계 앱 다운로드.

Nezanedbávali však ani ďalšie sprievodné aktivity 윈도우 putty 다운로드. Už tradične ste mohli členov združenia stretnúť na Vianočných trhoch, kde pripravili nielen pohostenie, ale aj s radosťou zodpovedali otázky týkajúce sa iniciatívy 강철 서신 다운로드. Pražiareň kávy Classic Coffee spolu s Piešťanskými Čajkami a združením hostila Mikulášsku akciu, ktorej výťažok taktiež putoval na konto sochy nuke 10 다운로드. V piešťanskej Elektrárni máte do konca marca možnosť pozrieť si výstavu o živote a diele Winterovcov 김약국의 딸들 책 다운로드.

Aj do budúcnosti plánuje občianske združenie viaceré zaujímavé podujatia, ktorých hlavným cieľom zostáva šírenie povedomia o zásluhách rodiny Winterovcov na budovaní mesta Piešťany a zbieranie finančných prostriedkov na úspešnú realizáciu sochy Ľ Men's Worship Camp 2018. Wintera. Aj vďaka 2% bude môcť byť jeho socha jedného dňa odhalená na Kolonádovom moste.

-OZ ProWinter-

REKLAMA