Úvod Koktail OZ ProWinter vyzbieralo už 20 027 eur, podporiť ho môžete 2% z...

OZ ProWinter vyzbieralo už 20 027 eur, podporiť ho môžete 2% z daní

REKLAMA
Esesko

Občianske združenie ProWinter vyvíja na území mesta Piešťany rozsiahle aktivity, ktorých hlavným cieľom je vytvorenie sochy Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste, a tiež aj poukazovanie na jeho prínos QuickTime. Aj v tomto roku sa členovia uchádzajú ofinančnú podporu prostredníctvom asignácie 2% z daní, nakoľko tieto finančné zdroje predstavujú podstatnú časť doteraz vyzbieranej sumy 쿠우 게임 다운로드. Aktuálny stav účtu je 20 027 eur, čo je niečo vyše 40% z celkovej sumy potrebnej na vyhotovenie a osadenie sochy. Informácie o možnostiach podpory OZ ProWinter nájdete na webovej stránke združenia Download the calendar for 2016.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Významný nárast na projektovom účte zaznamenalo naše občianske združenie v posledných mesiacoch, najmä vďaka úspešnej spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera na vydaní slovensko-anglickej verzie memoárov Ľudovíta Wintera Spomienky na Piešťany. Veľmi si vážime spoluprácu s viacerými podnikateľskými subjektami v meste, ktoré sa na tomto projekte finančne spolupodieľali,“ informuje člen združenia ProWinter Tomáš Bušo 신세계 앱 다운로드.

Nezanedbávali však ani ďalšie sprievodné aktivity 윈도우 putty 다운로드. Už tradične ste mohli členov združenia stretnúť na Vianočných trhoch, kde pripravili nielen pohostenie, ale aj s radosťou zodpovedali otázky týkajúce sa iniciatívy 강철 서신 다운로드. Pražiareň kávy Classic Coffee spolu s Piešťanskými Čajkami a združením hostila Mikulášsku akciu, ktorej výťažok taktiež putoval na konto sochy nuke 10 다운로드. V piešťanskej Elektrárni máte do konca marca možnosť pozrieť si výstavu o živote a diele Winterovcov 김약국의 딸들 책 다운로드.

Aj do budúcnosti plánuje občianske združenie viaceré zaujímavé podujatia, ktorých hlavným cieľom zostáva šírenie povedomia o zásluhách rodiny Winterovcov na budovaní mesta Piešťany a zbieranie finančných prostriedkov na úspešnú realizáciu sochy Ľ Men's Worship Camp 2018. Wintera. Aj vďaka 2% bude môcť byť jeho socha jedného dňa odhalená na Kolonádovom moste.

-OZ ProWinter-

REKLAMA