Úvod Novinky Piešťanské Čajky idú v play-off na plný plyn

Piešťanské Čajky idú v play-off na plný plyn

REKLAMA
Skola Rakovice

Piešťanské Čajky sa práve nachádzajú v záverečnej, kľúčovej časti sezóny – extraligovom play-off. K zápasom vo vyraďovacej časti patria neľútostné súboje až na doraz, emócie a tímy si medzi sebou rozhodne nič nedarujú hp smart. Čajky si k play-off duelom pripravili aj špeciálnu kampaň, ktorá sa tento rok nesie v znamení hesla „Ideme na plný plyn“.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Čajky v štvrťfinále vyradili BKM Junior UKF Nitra a už v sobotu odštartujú semifinálovú sériu s Ružomberkom, kde pôjde rozhodne o veľa, keďže obe družstvá majú ambíciu postúpiť do finále 손 the guest 다운로드. Aby sa piešťanské basketbalistky trošku odreagovali, pozvali medzi seba miestnych motocyklistov, ktorí im predviedli svoje „dvojkolesové mašiny“ 더퍼시픽 다운로드. Tie rozhodne jazdia na plný plyn. „Všetkým sa nám to veľmi páčilo. Bolo to príjemné spestrenie pri našom náročnom programe. Užili sme si trochu adrenalínu a spoznali sme nových ľudí, ktorí k nám boli veľmi milí a ochotní 한게임 고스톱 게임 다운로드. Zároveň by sme chceli všetkých pozvať na naše semifinálové zápasy play-off, budeme vašu podporu potrebovať, “ povedala kapitánka Čajok Sabína Oroszová Nyanko War 3.0.0 bug.

„Ďakujeme našim kamarátom z Piešťanského motocyklového klubu i ďalším miestnym motocyklistom, že si našli čas a prišli medzi nás newtonsoft.json.dll 다운로드. Príjemne strávené poludnie sme si všetci veľmi užili, dievčatá sa na motorkách pofotili a dokonca aj povozili. Pre všetkých to bol super zážitok a teraz už je len na nás, aby sme na plný plyn makali hlavne na palubovke,“ dodal športový manažér klubu Tomáš Horký podcast batch.

Rozpis semifinálových zápasov (hrá sa na 3 víťazné stretnutia):
25.03 Download By Annie Free. Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok
29.03. MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky
01.04. Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok
05.04 Jack Richards. MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky – prípadný štvrtý zápas
08.04. Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok – prípadný piaty zápas

-TS Piešťanské Čajky- Foto:Laco Duračka

REKLAMA