Connect with us

Koktail

Ohnivý víkend skončil romanticky

Published

on

Reklama
Reklama

Tri dni v znamení ohňa sa skončili púšťaním lampiónov šťastia po hladine Sĺňavy, živou latino hudbou a ohňovou show v nedeľu 26. júna u Dina. Predchádzalo tomu piatkové obnovenie tradície zapálenia svätojánskej vatry a sobotná súťaž v príprave a servírovaní gulášu.

[singlepic id=15775 w=320 h=240 float=left]Po zotmení sa nad hladinou na vysunutom móle začala ohňová show za zvukov rytmickej hudby v podaní kapely Bossa Nova. Predstavenie netrvalo krátko, bola možnosť si ho dokonale vychutnať. Počas neho vypustili organizátori  na hladinu Sĺňavy osem lampiónov. Iba dva sa však dostali ďalej, ostatné sa hrčili spolu pri brehu a narážali o kamene.

Počasie sa umúdrilo, mraky ustúpili a vykuklo veľa hviezd. Po ohňovej show bola atmosféra čoraz romantickejšia, najviac by sa tam asi páčilo zamilovaným párikom. Tma, sviečky na stoloch, lampióny vo vode , živá hudba a hviezdy to len umocňovali.

Jeden z návštevníkov, ktorého neodradilo ani chladnejšie počasie, nám povedal, že takéto romantické nedele by sa tu mali konať častejšie: „Aspoň by sa nám viacerým podarilo nájsť si partnerky.“

Reklama

Ohnivý víkend teda skončil lepšie ako dobre. Pomaly, uvoľnene a krásne romanticky.

[nggallery id=875]

Autor: Danka Serišová Foto: Martin Palkovič

Populárne články