Connect with us

Koktail

Najsympatickejší pár Piešťan si vďaka vám užil večeru a potom prezradil tiež niečo o sebe

Published

on

Reklama

Lenka a Lukáš – najsympatickejší pár Piešťan, ktorý vybrali čitatelia a fanúšikovia nášho portálu, si vďaka výhre vychutnali valentínsku večeru v Art Jazz Gallery v Kursalone. Pri špeciálne nastretom stole so srdiečkami a sviečkami vsadili na tradičné Cordon bleu a opekané zemiaky. Pripili si samozrejme červeným vínom. Pri tejto príležitosti sme im položili zopár otázok o nich, ale aj o ich názore na valentínsky sviatok.

[singlepic id=9937 w=320 h=240 float=left]Ako dlho spolu chodíte?

Reklama

Lenka: Presne v sobotu 19. februára spolu na plese oslávime pol roka J.

Kde a pri akej príležitosti ste sa spoznali?

Reklama

Lukáš: Stretli sme sa na jednom z najväčších kresťanských festivalov na Slovensku, na Campfeste.  Paradoxom bolo, že som sa kvôli nemu nezúčastnil ani na svadbe najlepšieho kamaráta. Ako keby ma na Campfest niečo podvedome ťahalo J. Rozhodnutiu, či ísť alebo neísť predchádzalo množstvo „náhod“, až som sa rozhodol. S odstupom času viem, že to bolo správne.

Čo je podľa vás najdôležitejšie pre harmonický vzťah?

Lenka: Myslím, že je to hlavne dôvera, obeta, maximálna úprimnosť a vernosť. Veď ako sa hovorí: ,,Kto je verný v malých veciach, bude verný aj v tých veľkých.“ J

Už ste niekedy niečo vyhrali, alebo skôr platí, že nemáte šťastie v hre, ale máte šťastie v láske?

Lukáš: Obaja si myslíme, že šťastie v láske je oveľa dôležitejšie než šťastie v hre, no táto výhra, keďže bola prvá, nás veľmi potešila.

Mali ste nejakého favorita na víťazstvo spomedzi zúčastnených súťažiacich párov? Kto bol najsympatickejší vám?

[singlepic id=9938 w=320 h=240 float=right]Lenka: Favorit na víťazstvo sa určuje ťažko, ale jednými z najsympatickejších boli pre mňa Mapo a Táňa, keďže  tvoria veľmi milú rodinku a s Lukášom sme sa jednoznačne zhodli na páre: Nikoleta a Henrich, ktorí sú našimi priateľmi a máme overené, že sú zlatí J.

Ako ste si užili večeru? Bola to vaša prvá spoločná valentínska?

Lukáš: Už pri vstupe do reštaurácie nás milo prekvapil valentínsky stôl pripravený špeciálne pre nás. Večera bola veľmi chutná a to už aj na pohľad. Hej. bola to naša prvá valentínska večera a môžem s istotou povedať, že aj najkrajšia za celý môj život.

Aký je váš názor na valentínsky sviatok?

Lenka: U mňa je to podobné ako so sviatkom Vianoc. Väčšina ľudí dnešnej spoločnosti to vníma ako len nákupy, stres, biznis  a výmysly západniarov. Ja si však myslím, že dnešné názory na Valentína sú len kópiami názorov druhých. V skutočnosti si človek na Sviatok sv. Valentína ani názor neutvoril. Sv. Valentín podľa legendy bol katolíckym kňazom, ktorý tajne sobášil zaľúbencov. Kde je teda pravda, či u západniarov alebo v starovekej legende, nevie už nikto. Ja však na väčšej štipke romantiky raz do roka nevidím problém. Prečo si to nespríjemniť ešte viac? Je to v poriadku, pokiaľ sa ľúbime po celý rok a na Valentína ešte o trošku romantickejšie J.

Foto: lm

Populárne články