Úvod Koktail Nadácia Adeli pripravuje benefičný golfový turnaj

Nadácia Adeli pripravuje benefičný golfový turnaj

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nadácia ADELI spolu s Golf & Country Clubom Piešťany pripravuje na sobotu 14. mája 1. ročník benefičného golfového turnaja pod záštitou Milana Lasicu Fine Pang Fang. Výťažok bude v plnej výške využitý na úhradu rehabilitačného pobytu pre slovenských pacientov ADELI Medical Centra. Prostriedky chce nadácia získať z účastníckeho poplatku, predaja tombolových lístkov, aukcie umeleckých diel či prípadných finančných darov od účastníkov a návštevníkov podujatia 화산전생 텍본 다운로드.

Turnaj a bohatý sprievodný program bude prebiehať v golfovom areáli na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Moderátorom podujatia bude Michal Sabo a počas celého dňa si na svoje prídu nielen golfisti, ale i široká negolfová verejnosť, ako aj hendikepovaní účastníci Download atmega128.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Návštevníci sa budú môcť zapojiť do golfovej akadémie pre deti i dospelých za asistencie profesionálneho golfového trénera, zasúťažiť si o zaujímavé ceny v rôznych kategóriách a v rozdelení na golfistov i negolfistov 벨365 다운로드. Okrem golfových atrakcií pripravené budú aj atrakcie pre deti, DJ a výborná hudba, ktorá nám spríjemní celý deň. Počas večerného vystúpenia by sa mala predstaviť skupina Jamestown a Itcho Pčelár 그날처럼 mp3 다운로드. Viac informácií o tomto podujatí nájdete na golf.nadaciaadeli.sk.

-lt/Zdroj a foto: Nadácia ADELI-

REKLAMA