Úvod Koktail Mohyla v Očkove zažije zajtra druhú tohtoročnú brigádu

Mohyla v Očkove zažije zajtra druhú tohtoročnú brigádu

REKLAMA

Členovia občianskeho združenia Hrad Tematín pripravili na sobotu 23. apríla v poradí druhú tohtoročnú brigádu na Očkovskej mohyle 윈도우 10 1903 다운로드. Začiatkom apríla sa prác zúčastnilo približne dvadsať dobrovoľníkov, z ktorých veľkú časť tvorili miestni obyvatelia na čele so starostom Miroslavom Beňovičom 8090 가요 다운로드. Okrem odstraňovania náletových drevín prebiehala aj rekonštrukcia vitrín a oživenie expozície. Obnova by mala v rovnakom duchu pokračovať aj zajtra od 10:00, potrebná je samozrejme chuť pracovať, pričom občerstvenie bude zabezpečené zo strany usporiadateľov. 

12932739_543673249146131_7821332595202983599_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

“Dobrovoľníci z občianskeho združenia OZ Hrad Tematín získali na pokračovanie záchrany areálu mohyly dotáciu 6000 eur od Ministerstva kultúry 피트니스 대회 다운로드. Prostriedky chcú sústrediť na záchranu južného vojenského bunku a obnovu expozičnej miestnosti. V príprave sú aj informačné panely a rozbieha sa územné konanie potrebné k stavebnému povoleniu pre práce na samotnej mohyle a ľudovom domčeku 웹 게임 소스 다운로드. Fantastickou pomocou je príkladný postoj a pomoc samotnej obce na čele so starostom Miroslavom Beňovičom. Uvedomujú si vlastnú spätosť tejto krásnej a jedinečnej pamiatky so životom obce Autocad 2014 free download.

Do práce sa zapojila aj najmladšia generácia, neúnavné dievčatá prenášali drevo a vyzbierali vrecia odpadkov. Napriek tomu, že obec nedisponuje prostriedkami, dá sa povedať, že jej obyvatelia hrajú pri obnove mohyly kľúčovú úlohu a dobrovoľníci z OZ Hrad Tematín sú len ich tieňovými koordinátormi a pomocníkmi font creator. Hľadajú zdroje, dobrovoľníkov, partnerov, zabezpečia odborné posudky, plány, dokumentáciu a na koniec samotnú hlavnú prácu realizujú hrdí domáci obyvatelia,” zhodnotil poslednú brigádu predseda občianskeho združenia Hrad Tematín Mojmír Choma Lithingin.

-lt/Foto: OZ Hrad Tematín

REKLAMA