Úvod Koktail Na festivale Cestou necestou obídete celý svet

Na festivale Cestou necestou obídete celý svet

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Cestovateľský festival Cestou necestou zavíta na jeseň aj do Piešťan. Už 6. októbra sa v klube Žiwell predstaví osem dobrodruhov, ktorí navštívili exotické kúty sveta 키위디스크 맥 다운로드.

[singlepic id=47902 w=320 h=240 float=right]Takmer celý deň budú v hodinových blokoch rozprávať o svojich zážitkoch, o ľuďoch a krajinách, ktoré zanechali nezmazateľné stopy v ich spomienkach 애니콜 게임 다운로드. S návštevníkmi sa podelia o svoje skúsenosti aj odhodlanie. Najťažšie je totiž rozhodnutie vydať sa na cestu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Cieľom festivalu je inšpirovať ostatných, aby cestovali a spoznávali nepoznané 타임스파이 다운로드. Prezentovať budú bežní ľudia, ktorí sa odlišujú iba tým, že jedného dňa zbalili ruksaky a vydali sa do sveta.

Účasť na piešťanskej časti festivalu prisľúbil fotograf Tomáš Záhumenský s fascinujúcimi príbehmi z Argentíny a Čile Download departure. Michal a Eva Makovníkovci budú v dvoch blokoch rozprávať o zážitkoch zo svojich ciest po Ázii. Najprv účastníkov festivalu zavedú do Vietnamu, Laosu a Kambodže, potom do Thajska, Malajzie, Singapuru a Brunei masterpieces. Víťa Rypar priblíži svoju cestu po južnej pologuli a zameria sa na rok strávený na Novom Zélande. Anne Kováčovej učaroval iný ostrov – Island, preto sa pokúsi sprostredkovať mágiu tejto drsnej krajiny simple resume form. Ako vyzerala Sýria tesne pred začiatkom vojnového konfliktu, sa účastníci dozvedia z prezentácie Martina Palkoviča a organizátor festivalu Michal Knitl ich pozve do Kirgizska Respond 1994 18.

Cestou necestou je séria 80 cestovateľských prednášok z najrôznejších kútov sveta, ktoré sa na jeseň uskutoční v štyroch slovenských mestách – 6 Movie Maker Korean edition. októbra Piešťany, 12. a 13. októbra Pezinok, 18. – 20. októbra Banská Bystrica a 25. – 27. októbra Bratislava. Špeciálna edícia festivalu pre študentov so zameraním na dobrovoľníctvo a stáže vo svete bude 30 git 파일 다운로드. novembra až 1. decembra v bratislavskej Mlynskej doline. Na 7. decembra je taktiež v Bratislave naplánovaný jednodenný špeciál s prezentáciami o živote pod Himalájami 문명의 충돌 다운로드.

Text: tlačová správa

REKLAMA

IJaV-2

REKLAMA