Úvod Koktail Krojovaný Anna bál roztancoval centrum mesta, v sprievode bola aj Mária Kráľovičová

Krojovaný Anna bál roztancoval centrum mesta, v sprievode bola aj Mária Kráľovičová

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Centrum mesta zaplnili v sobotu 30. júla ľudové piesne, tance a folkloristi, ktorí sa zúčastnili Krojovaného Anna bálu. Program začal na Námestí slobody a pokračoval sprievodom vedúcim cez pešiu zónu a park k futbalovému štadiónu movie inception. Medzi účastníkmi nechýbala ani významná slovenská herečka Mária Kráľovičová, ktorá si spolu s folkloristami i zaspievala a zatancovala. Slávnostný sprievod sa na viacerých miestach zastavil, aby si tradičné spevy, piesne a kroje užili okoloidúci drama good guy. Podujatie, ktoré pravidelne organizuje občianske združenie Cesta pomoci, prilákalo pozornosť množstva ľudí a vykúzlilo im dobrú náladu. 

IMG_1625_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„S hudbou a spevom prechádzali od Mestského úradu, okolo pošty, cez pešiu zónu a Kolonádový most do kúpeľného domu Balnea Palace Flash download. Tu sa konala zábava Krojovaného Anna Bálu, na ktorej sa zúčastnilo mnoho domácich obyvateľov, ale aj zahraničných turistov a iných návštevníkov orange for oracle 6.0 다운로드. Záujem bol taký veľký, že sa museli otvárať dvere okolitých jedální,“ zaspomínala si na podujatie Zita Bruncková z občianskeho združenia Cesta pomoci 포미닛 싫어 다운로드. Po nežnej revolúcii a po privatizácii kúpeľov sa podľa predsedníčky združenia viac v takejto podobe Anna Bál neorganizoval, po nejakom čase ho obnovil folklorista Petr Veverka, neskôr túto aktivitu prevzala Cesta pomoci, ktorej je tiež členom Kara Honey Download.

IMG_1617_resizeIMG_1615_resize

IMG_1621_resize IMG_1669_resizeIMG_1674_resizeIMG_1668_resizeIMG_1663_resizeIMG_1680_resizeIMG_1631_resizeIMG_1666_resizeIMG_1643_resizeIMG_1641_resizeIMG_1651_resize

IMG_1692_resizeIMG_1689_resizeIMG_1704_resize

-lt-

REKLAMA