Úvod Aktuality Mladík vychrstol na dievča vodu, strhla sa mela a zasahovala polícia

Mladík vychrstol na dievča vodu, strhla sa mela a zasahovala polícia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Incident sa odohral včera večer v jednej z kaviarní v centre mesta. Podľa nášho zdroja sa dvaja mladí návštevníci mesta pokúšali získať pozornosť dievčat, ktoré tu sedeli 구글 도서 다운로드. Keď im jedna z nich dala najavo, že o ich spoločnosť nemajú záujem, mladík chytil pohár a vychrstol na ňu jeho obsah. Po takejto provokácii sa na obranu dievčat zapojil majiteľ kaviarne i ďalší hostia a strhla sa mela, ktorú museli upokojovať až policajti 장화홍련 다운로드. O ich vyjadrenie sme požiadali krajskú hovorkyňu policajného zboru, tá sa zatiaľ vyjadrila opatrne – polícia zisťuje, čo sa stalo.

„Toto som ešte nezažil Download the 4-ball billiards game. Ako si dovoľuje takto zaútočiť na dievča?“ rozhorčil sa Piešťanec, ktorý hneď volal na 158-ičku. Podľa neho sa zasahujúcich policajtov aj pýtali, či by nemali častejšie v meste hliadkovať, na čo dostali odpoveď, že polícia nemá dostatok ľudí 3dmark 11 다운로드. Prípad chcú svedkovia oznámiť tiež celoštátnym médiám. Podľa ďalších svedkov, ženy sa zastal majiteľ kaviarne, ktorému agresívni mladíci rozbili o hlavu džbán 위기의 주부들 다운로드. Ak máte presnejšie informácie, pošlite nám ich na e-mail: redakcia@pnky.sk.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Komunita cudzincov v Piešťanoch stále rastie a hoci Piešťanci sú zväčša tolerantní, domácim, ale tiež iným návštevníkom prekážajú najmä „bezhlavé“ jazdy detí návštevníkov mesta na bicykloch a kolobežkách po celom centre mesta Download the curious scab. Aj maloletí sú však účastníkmi cestnej premávky, mali by jazdiť pod dohľadom dospelých a dodržiavať predpisy.

Podobné incidenty, ako sa stal včera, ale i s ohľadom na situáciu vo svete, môžu vyvolať voči hosťom z týchto krajín vyhrotenejšie emócie 화유기 대본 다운로드. Krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová sa k prípade zataľ vyjadruje opatrne: „Polícia prijala oznámenie, zákonným spôsobom sa ním zaoberá, momentálne preverujeme, čo presne sa v hoteli udialo.“

-ad- 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. ilustr. foto: L. Turňa, Oprava 19.8.2018

REKLAMA