Úvod Koktail Keltský telegraf spojí Veľkú Javorinu s 200 miestami v Čechách a na...

Keltský telegraf spojí Veľkú Javorinu s 200 miestami v Čechách a na Slovensku

REKLAMA

Veľká Javorina a Holubyho chata sa už v sobotu 25 그대라는 사치 다운로드. marca počas Hodiny Zeme opäť pripojí k jedinečnému spojeniu viac ako 200 miest v Čechách a na Slovensku prostredníctvom Keltského telegrafu 콜 오브 듀티 무료 다운로드. Zmyslom a hlavným účelom podujatia je návrat k Matke Zemi, oznámenie príchodu jari a symbolické prepojenie ľudí prostredníctvom posielania svetelného signálu youcam 다운로드. Účastníkov čaká bohatý program, v ktorom sa dozvedia viac o megalitickej kultúre, keltoch a užijú si ohňovú show v podaní súboru Fuerza del Fuego Sledge 192 downloads. Organizátori týmto spôsobom nadväzujú na dorozumievanie keltských kmeňov, kedy na vrcholkoch kopcov vyrastali strážne opevnenia a veže, ktoré sa dorozumievali práve prostredníctvom ohňa PadakPadak.

„Na kopcoch, často pôvodných keltských svätyniach, vznikajú rok čo rok, vždy v prvú jarnú sobotu stanovištia, ktoré si pomocou svetelných znamení predávajú signál, symbolickú správu o príchode jari Download Android Messages. Ľudia, ktorí sa na kopce vydávajú, si hovoria čerti a podobne ako kedysi Keltovia vykonávajú niečo ako obrady k vzdaniu úcty prebúdzajúcej sa prírode, bohyni Matky Zeme, darujúcej životnú sily 가버나움 자막 다운로드. Čo kopec to iná skupina ľudí, iný prístup, či ak chcete rituál. Nič nie je predpísané, ale aj tak spontánne dochádza k mystickému vzájomnému prepojeniu účastníkov Keltského telegrafu i napojeniu, presahujúcemu bežný myšlienkový priestor dnešných ľudí,“ približuje Keltský telegraf jeho zakladateľ Vlastimil Hela Download 3 games from Fifa Online.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Prvé podujatie sa konalo v roku 2010 a Veľká Javorina je odvtedy už tradične miestom zapálenia signálneho ohňa, ktorý zaháji Keltský telegraf Download the Chinese Bible. Oheň bude spájať ľudí na viac ako 200 kopcoch, pričom pozorovatelia by mali vidieť svetlo na okolitých kopcoch.

Program:
19.00 – Zapálenie ohňa pri Vavrouškovom pamätníku 
19.10 – Keltský telegraf a jeho zmysel
19.15 – Ohňová show – vystoupenie súboru Fuerza del Fuego
19.30 – Zahájenie Keltského telegrafu 2017, vyslání svetelného signálu a pozorovánie signálov z okolitých kopcov
19 Gurumin. 40 – Ohňová show Fuerza del Fuego
20.15 – Holubyho chata – beseda o Kruhoch v obilí, megalitickej kultúre i o Keltech – Vlastimil Hela, bádateľ a publicista, zakladateľ Keltského telegrafu

-lt/Zdroj, foto a grafika: Keltský telegraf, mapy.cz-

REKLAMA