Connect with us

Koktail

Karneval v Úsmeve sa blíži

Published

on

Reklama

Rok sa stretol z rokom a máme tu opäť fašiangové obdobie, plné zábavy, veselenia sa, obdobie plesov a karnevalov. Jednoducho toto všetko k tomuto obdobiu patrí. Preto aj v tomto roku organizuje Materské centrum Úsmev svoj tradičný karneval, ktorý sa koná 6.2.2015 o 16:30 v priestoroch Materského centra. Nemáme tradíciu Benátok, ani taký svetový ohlas ako má Rio de Janero, ale máme oveľa viac. Máme tých najúžasnejších účastníkov – deti.

DSC04939

Reklama

Čo nás teda čaká na fašiangovom karnevale? Okrem defilé v maskách sú to aj štýlovo vyzdobené priestory, tvorivé dielne, rôzne hry, pri ktorých sa malí nezbedníci vyšantia a dosýta zabavia. A nebudeme si klamať, niekedy sa bavíme my dospelí ešte o niečo viac ako naše deti. Prežívame to spolu s nimi. O tom sú všetky akcie, ktoré pre deti a rodičov organizuje Materské centrum Úsmev.

DSC04882
Pripravené je aj malé občerstvenie a nezabudli sme ani na milé prekvapenie a darček. Preto príďte so svojími ratolesťami na karneval, strávte spoločný čas pri zábave a hrách. Doprajte deťom spomienky, na ktoré budú môcť spomínať ešte dlhé roky. Je čas fašiangu, treba ho naplniť.
Vstupné je dobrovoľné a deti v maskách nie sú podmienkou. Tešíme sa skoré videnie. Čas sa kráti, mama ,ocko hľadajte ihlu niť, budete masky šiť :-).

Reklama

DSC04993 KARNEVAL MC USMEV

MC Úsmev

Populárne články