Úvod Koktail Karneval rozžiaril celý Úsmev

Karneval rozžiaril celý Úsmev

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Materské centrum Úsmev na ulici Andreja Hlinku pripravilo v piatok 12. februára ďalšie nezabudnuteľné chvíle vďaka karnevalovej akcii 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Dohromady až 35 detí so svojimi rodičmi zaplnilo priestory do posledného miesta. Vynikajúcu atmosféru i zábavu najrôznejších masiek dotvárala balónová výzdoba či girlandy a deti si užili aj rôzne hry 드라스틱 2.4.0.1 다운로드.

70

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Najmenší sa veľmi potešili, pretože ich navštívila dvojica z ich obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo – Anna a Elza 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Bola to vlastne trojica, pretože s nimi prišiel aj ich kamarát snehuliak Olaf. Detičky sa mohli vyblázniť pri guľovačke s Olafom, či hádzaním loptičiek so šašom. Trošku si tiež potrápili hlávky hľadaním a skladaním správneho obrázku html Automatic download.

V tvorivých dielňach si mohli zasnežiť, vyrobiť šaša a dať tak priechod svojim umeleckým ambíciám. Aj si trošku začarovali s Elzou, až im vlasy stáli 음식이미지 다운로드. Rovnako asi vlasy stáli aj rodičom, no nie od statickej energie, ale kvôli doslova uragánu, ktorý veľká zabávajúca sa skupina detí spôsobila 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. Materské centrum Úsmev naplnilo svoju úlohu, a pomohlo vytvoriť pár milých spomienok všetkým.

-DD-

REKLAMA