Úvod Koktail Hrad Beckov pozýva na prehliadku života Stiborovcov i na jemne pikantnú nočnú...

Hrad Beckov pozýva na prehliadku života Stiborovcov i na jemne pikantnú nočnú prehliadku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktuálny víkend 21. – 22. júla je na hrade Beckov venovaný 630. výročiu udelenia práv na hrad vojvodovi Stiborovi. Toto výročie je významné najmä z toho dôvodu, že za vojvodu Stibora sa z hradu stal honosný sídelný hrad Han Kyung-ae. Neskôr bol síce prebudovaný v renesančnom štýle, ale celkový vizuál si udržal stáročia práve z obdobia Stiborovcov.

Návštevníci sa môžu tešiť na najväčší dobový tábor v novodobej histórii, šermiarske vystúpenia, tanečnice, sokoliarov ako aj úvodný sobotňajší sprievod šľachty a zbrojnošov obcou na hrad o 10.30 h 다이소 멤버십 다운로드. Atraktívna bude aj prednáška doktorky Dvořákovej k tomuto výročiu a Stiborovcom na hrade o 13.00 h. Sokoliarske vystúpenie je na pláne o 15:00 h a 17.00 h sa uskutoční peší buhurt – turnaj o štít vojvodu Stibora (šerm) Download Autocad 2018.

V nedeľu o 11:00 h uvidíte palné zbrane a šerm,  o 13:00 h sokoliarske vystúpenie, ďalej o 15.00 h tanečné vystúpenia a zábava pre návštevníkov, no a napokon o 17:00 h opäť Buhurt (šerm). Podujatím vás bude sprevádzať Združenie oživenej histórie Argenti Find the wrong picture for free download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Návštevníci si budú môcť pozrieť výstavu „Draci a drakobijci“ ako aj Hradné hospodárstvo.

Ďalší víkend – poslendý júlový – hrad Beckov  pozýva na zábavnú a jemne pikantnú nočnú prehliadku overseas music. Zistíte, či medzi múrmi hradu okrem panstva a služobníctva prebývali aj
kardinálne hriechy a kto všetko im mohol podľahnúť. Odhaľte to, čo chceli obyvatelia hradu pred inými ukryť Download Arirang News.

Príďte si vypočuť, o čom hradné múry šepocú Python opencv. Prehliadku budete môcť navštíviť v piatok 27. alebo sobotu 28. júna, vždy o 20:00, 21:00 a 22:00. Večerným hradom vás bude
sprevádzať Aeneas Silvius Bartolomeo Piccolomini 디아블로 2 다운로드. Miestny humanista, diplomat a historiograf. Spolu s ním počas siedmych zastavení odhalíme tajomstvá hradných múrov a to v podobenstve siedmych hriechov: pýcha, smilstvo, obžerstvo, hnev, závisť, lakomstvo, lenivosť gate of steiner.

Zábavná hraná nočná prehliadka hradu Beckov nevychádza zo skutočných udalostí, ale kto vie ako to v skutočnosti mohlo byť… Posledný víkend júlový sa vám budú výborným hereckým stvárnením a jemne pikantnou hranou večernou prehliadkou hradu spríjemniť divadelníci z OZ Z malého Ríma 구글 드라이브 스트림 다운로드.

-inf-

REKLAMA