Úvod Aktuality Polícia pátra po troch mužoch

Polícia pátra po troch mužoch

Polícia pátra po troch mužoch z Hlohovca, z Dvorníkov a z Jaslovských Bohuníc. Ak spoznáte hľadané osoby a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158 Malicious apk download.

Okresný súd Bratislava I vydal príkaz na dodanie osoby do výkonu trestu na 51 ročného muža Ivana Grigu z Hlohovca 공튀기기 다운로드. Hľadaný muž sa dlhodobo vyhýba nástupu výkonu trestu, v mieste svojho bydliska sa nezdržiava, úradné zásielky nepreberá. Je predpoklad, že sa pohybuje po celom území Slovenska 슈퍼스타 bts 다운로드. Vzhľadom na časový odstup môže byť podoba muža zmenená.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba


Polícia vyhlásila celoštátne pátrania aj po 37 ročnom Michalovi Borošovi z Dvorníkov, okr 한글이 야호 다운로드. Hlohovec. Pátranie bolo po mužovi vyhlásené pred dvomi rokmi. V trestnom konaní je podozrivý z prečinu zanedbania povinnej výživy. Michal Boroš je štíhlej postavy, má tmavohnedé na krátko ostrihané vlasy a modré oči 7 of players. Menovaný sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava, zásielky si nepreberá a jeho pobyt nie je známy. Aj v tomto prípade nie je vylúčený jeho pohyb na viacerých miestach Slovenska a v Českej republike 포레스트검프 다운로드.


Polícia pátra aj po 49 ročnom mužovi menom Anton Norovský, ktorý pochádza z Jaslovských Bohuníc Got downloaded. Na muža je vydaný Okresným súdom v Trnave príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. Bližší popis muža nie je známy Versacek.

TS KR PZ

REKLAMA