Úvod Novinky Dnes večer Nigh Run aj s vystúpením Emy Drobnej

Dnes večer Nigh Run aj s vystúpením Emy Drobnej

REKLAMA
GM Dental Zubar

Sobota 21. júl patrí v Piešťanoch behu a kultúre. Tri stovky prihlásených bežcov si užijú večerné, respektíve nočné mesto na päť a desaťkilometrovej trati ebsi 동영상 다운로드. Súčasťou Night Run sú aj hudobné vystúpenia pred pretekom, ale i po ňom, keď vás bude baviť Ema Drobná.

Prezentácia pretekárov v priestoroch Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie na Rázusovej ulici začína o 17:00 h.  O 20:15 h je naplánovaný príhovor a poučenie o trati 초청장 서식 다운로드. Štartovať sa bude o 20:45 h a preteká sa v kategóriach M, M40, Ž, Ž40.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

O zábavu sa v centre preteku na Námestí slobody postará od 18:00 h gitarista a spevák Peter Procházka 종말의 세라프 자막 다운로드. Poňom pripraví prítomných na štart skupina Fuera Fondo. Po preteku o 22:00 h bude pódium patriť jednej z najúspešnejších víťaziek Superstar, Eme Drobnej 가십걸 시즌1 다운로드.

Pretekári majú v cene šartovného – štartovné číslo, tombolový lístok, občerstvenie po pretekoch, možnosť využiť občerstvovaciu stanicu, nápoj, pamätnú medailu 괌 지도 다운로드. Vecné ceny obdržia prví 3 pretekári v jednotlivých kategóriách.

-inf-

REKLAMA