Úvod Koktail Elektráreň predstaví včely a včelie produkty

Elektráreň predstaví včely a včelie produkty

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podujatie pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí majú radi včely a včelie produkty a chce sa o nich dozvedieť viac. Včelí deň začína v sobotu 25 dvd shrink 다운로드. novembra o 13.00 hodine a organizátori sľubujú pestrý program. Na jeho príprave spolupracuje Elekrátrňa Piešťany s včelármi z celého regiónu, odštartuje hudobným divadlom Včielka Maja Millennium Gymnastics Download. Deti stretnú hrdinov z kultovej rozprávky v originálnom prevedení Divadla hudby, ktorého členovia im vyrozprávajú príbeh o túžbe splniť si vlastné sny microsoft office 2019.

Nasledovať budú tvorivé dielne, počas ktorých si najmenší účastníci podujatia môžu vyskúšať zdobenie medovníkov i výboru sviečok 맥스틸 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Túto akciu sme pripravovali tak, aby bola zaujímavá pre včelárov, ale aj pre ľudí, ktorí sa včelám nevenujú a nemajú veľa informácií o nich,“ hovorí Juraj Mráz – včelár a spoluorganizátor podujatia 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. Okrem zaručene pravého medu nájdu návštevníci Včelieho dňa v Elektrárni aj medovinu, medovníky alebo kozmetiku z včelích produktov.

Čakajú ich tiež prednášky subtitles for Game of Thrones Season 8 5. Prvý blok otvorí Tibor Valovič z Kálnice. Dlhoročný včelár s bohatými skúsenosťami bude hovoriť o apiterapii – liečbe pomocou včiel a ich produktov Galaxy Note firmware. Ďalšou prednášajúcou bude Martina Kunstová, ktorá sa vrámci svojej profesie zaoberá liečbou rán. „Určite budete prekvapení, aké výsledky dosiahla pomocou medu,“ hovorí Juraj Mráz game to survive the nuclear war.

Nasledovať bude Miroslav Habr s prednáškou o nektarodajných rastlinách.

Cieľom organizátorov Včelieho dňa v Elektrárni Piešťany je priblížiť svet včiel širokej verejnosti, upozorniť na dôležitosť ich ochrany a vyzdvihnúť pozitívne účinky ich produktov Froome2. Aj preto bude súčasťou podujatia ochutnávka medoviny a súťaž o najchutnejší med.

Vstupné na celé podujatie je 3 eurá. Deti do 12 rokov majú vstup zdarma 즐거운 인생 다운로드.

TS Elektrárňa Piešťany

REKLAMA