Úvod Koktail Deň detí v Šterusoch oslavovali aj dospelí

Deň detí v Šterusoch oslavovali aj dospelí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Minulú sobotu (4.6.2011) sa na futbalovom štadióne v obci Šterusy pri Piešťanoch uskutočnil už 5.ročník akcie MDD Šterusy (Medzinárodný deň detí). Deti si vyskúšali množstvo atrakcií od skákacieho hradu, trampolíny, tuningové autá, motorky, striekanie vody na terč spolu s hasičmi a mohli si zasúťažiť aj v rôznych športových disciplínach, ktoré im organizátori tento rok pripravili Summer to Kikujiro.

[singlepic id=14619 w=320 h=240 float=left]Po ukončení disciplín, vyhlásení výsledkov a zhotovení spoločnej fotografie sa začal takisto 5.ročník talentovej súťaže Detský talent Úvod programu patril korunovácii detského kráľa Teofíliusa Prvého, ktorý bol spolu so speváčkou Madonou jedným z porotcov 이지툰 다운로드. Tak ako každý rok prišiel aj tretí porotca Elvis Presley. Prihlásilo sa 10 účinkujúcich detí, ktoré predviedli spev, tanec i recitáciu rozprávok o Jankovi Hraškovi a Guliverovi 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Najlepší traja sa spolu s porotcami moli povoziť v dlhej limuzíne.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podvečer sa začal slávnostným zapálením vatry aténskym bežcom hudobný program aj pre dospelých , kde počas vystúpenia školskej kapely School Band prišla mierna [singlepic id=14663 w=320 h=240 float=right]búrka Download Buzz Thorns. Po 20.00 hodine, ale program pokračoval až do skorých ranných hodín vystúpením kapiel Neznámi a Slniečko, kde hneď na začiatku spevák skupiny Punto oznámil, že v Šterusiach je lepšia atmosféra ako na otvorení sezóny v Piešťanoch toe-ik.

Napriek tomu, že sa V. ročník tejto skvelej akcie, v ktorej bolo prihlásených rekordných 267 detí rodil s veľkými ťažkosťami, organizátori pevne veria, že s pomocou občanov obce Šterusy sa podarí zorganizovať aj VI good day. ročník tejto regionálnej udalosti. Zároveň organizátori pod vedením Jaroslava Kmenta ďakujú všetkým jednotlivcom, ktorí pri príprave podujatia pomáhali Han Kyung-ae.

[nggallery id=798]

Autor: Jaroslav Šimo Foto: Ivana Kurtišová

 

 

REKLAMA