Connect with us

Koktail

Deň detí v Šterusoch oslavovali aj dospelí

Published

on

Reklama

Minulú sobotu (4.6.2011) sa na futbalovom štadióne v obci Šterusy pri Piešťanoch uskutočnil už 5.ročník akcie MDD Šterusy (Medzinárodný deň detí). Deti si vyskúšali množstvo atrakcií od skákacieho hradu, trampolíny, tuningové autá, motorky, striekanie vody na terč spolu s hasičmi a mohli si zasúťažiť aj v rôznych športových disciplínach, ktoré im organizátori tento rok pripravili.

[singlepic id=14619 w=320 h=240 float=left]Po ukončení disciplín, vyhlásení výsledkov a zhotovení spoločnej fotografie sa začal takisto 5.ročník talentovej súťaže Detský talent Úvod programu patril korunovácii detského kráľa Teofíliusa Prvého, ktorý bol spolu so speváčkou Madonou jedným z porotcov. Tak ako každý rok prišiel aj tretí porotca Elvis Presley. Prihlásilo sa 10 účinkujúcich detí, ktoré predviedli spev, tanec i recitáciu rozprávok o Jankovi Hraškovi a Guliverovi. Najlepší traja sa spolu s porotcami moli povoziť v dlhej limuzíne.

Reklama

Podvečer sa začal slávnostným zapálením vatry aténskym bežcom hudobný program aj pre dospelých , kde počas vystúpenia školskej kapely School Band prišla mierna [singlepic id=14663 w=320 h=240 float=right]búrka. Po 20.00 hodine, ale program pokračoval až do skorých ranných hodín vystúpením kapiel Neznámi a Slniečko, kde hneď na začiatku spevák skupiny Punto oznámil, že v Šterusiach je lepšia atmosféra ako na otvorení sezóny v Piešťanoch.

Napriek tomu, že sa V. ročník tejto skvelej akcie, v ktorej bolo prihlásených rekordných 267 detí rodil s veľkými ťažkosťami, organizátori pevne veria, že s pomocou občanov obce Šterusy sa podarí zorganizovať aj VI. ročník tejto regionálnej udalosti. Zároveň organizátori pod vedením Jaroslava Kmenta ďakujú všetkým jednotlivcom, ktorí pri príprave podujatia pomáhali.

Reklama

[nggallery id=798]

Autor: Jaroslav Šimo Foto: Ivana Kurtišová

 

 

Populárne články