Úvod Koktail Do Čachtického podzemia sa chystajú lovci duchov

Do Čachtického podzemia sa chystajú lovci duchov

REKLAMA

Slovak Ghost Hunters „lovili“ v Čachticiach a Čahtickom podzemí už niekoľko ráz. Najbližšiu sobotu 12. augusta máte príležitosť stretnúť sa s nimi počas priateľských, no stále odborných rozhovorov na miestach v Čachtickom podzemí, miestach paranormálne aktívnych vsphere client 6.0.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
PN Taxi

Slovenskí lovcovia duchov majú z Čachtíc silné zážitky South Korea Broadcasting Legal Download. V novembri minulého roka navštívili Drugetovu kúriu, ktorá bola postavená na začiatku 17. storočia. Kedysi tu žila dcéra Báthoryčky, Katarína Nádašdyová 고등래퍼3 눈 다운로드. V tomto dnes pomaly chátrajúcom sídle malo hradné panstvo usporadúvať bujaré zábavy pre hostí. Členom skupiny sa tu podľa ich vyjadrenia podarilo nahrať na diktafón jasný hlas, ktorý vravel „Zabi ho“ 거지 키우기 다운로드.

V ten istý večer sa ešte presunuli do Čachtického podzemia. Nainštalovali kamery a diktafón. Podľa ich slov zachytili neidentifikovateľné hlasy v nemčine 배경화면 앱 다운로드. Omnoho silnejší zážitok však mali pri situácii, keď sa zavesený ruženec začal otáčať z ničoho nič. To, ale kamery nezachytili, pretože všetka technika prestala v tejto chvíli fungovať 위치걸 다운로드.

Pozrite si video, ktoré SGH zverejnili na svojom youtube kanáli a ak máte chuť sa trochu báť, zájdite za nimi v sobotu o 20:00 h do Čachtického podzemia 신조협려 다운로드.

-red- Ilustr foto: FB, Youtube screenshot

REKLAMA