Connect with us

Aktuality

Tragédia v Čachticiach. Zablúdená guľka zabila mladú mamičku

V Čachticiach došlo v nedeľu 17. septembra večer k tragickej udalosti. Podľa správy portálu tvnoviny.sk zablúdená guľka usmrtila tridsaťročnú ženu v jej kuchyni.

Published

on

Reklama
Reklama

Výstrel maj vyjsť z guľovej zbrane, ktorú o ulicu ďalej čistil 48-ročný muž. Guľka vraj preletela 200 metrov a zasiahla matku trojročnej dcéry pri umývaní riadu v kuchyni.

Polícia aktuálne vykonáva procesné úkony. Správu budeme aktualizovať po vyjadrení Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Aktualizované 18.9. 8:45 h:

Podľa vyjadrenia zástupcov Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne k tragédii došlo okolo 18:00 h. „Podľa doteraz zisteného, pravdepodobne počas manipulácie so zbraňou v byte došlo k náhodnému výstrelu. Projektil prerazil okno a následne prestrelil vo vzdialenosti približne 120 metrov okno oproti v bytovom dome. Tu zasiahol 30 – ročnú ženu stojacu pri kuchynskom okne do hrudníka, na základe čoho utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ uviedla Katarína Kuzmová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Reklama

Polícia na mieste zadržala podozrivú osobu, ktorá mala tragédiu spôsobiť a sú s ňou momentálne vykonávané procesné úkony. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Nové Mesto nad Váhom začal trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenie. „Bližšie informácie k tejto tragickej udalosti poskytneme, až keď nám to procesná situácia dovolí,“ dodala K. Kuzmová.

-red- Zdroj: tvnoviny.sk

Populárne články