Connect with us

Aktuality

Kiraton: 24 hodinový hackathon, ktorý bude šíriť dobro

V piatok 22. a v sobotu 23. septembra 2023 organizuje Krajská inovačná a rozvojová agentúra spolu s Trnavským samosprávnym krajom a Dobrovoľníckym centrom Trnavského kraja už 3. ročník úspešného 24h hackathonu Kiraton.

Published

on

Reklama
Reklama

Tento rok Kiraton otvorí svoje brány pre súťažiacich v charizmatickom priestore Elektrárňa Piešťany, kde sa bude počas 24 hodín rodiť budúcnosť dobrovoľníctva Trnavského kraja.
Kiraton je určený pre inovatívnych ľudí, ktorí majú blízky vzťah k téme dobrovoľníctva, keďže práve to je jeho nosnou témou: Podpora a rozvoj dobrovoľníctva v Trnavskom samosprávnom kraji.
Záujemcovia sa môžu registrovať na www.kiraton.sk, pričom jedinou podmienkou je dosiahnutý vek 18 rokov. Ale pozor, registrácia už čoskoro končí!


Výherný projekt, ktorý súťažiaci pripravia priamo na mieste získa finančnú odmenu 2 500 eur a realizačný rozpočet 10 000 eur. Okrem iného súťažiaci na 24h na Kiratone stretnú expertov z rôznych oblastí, zacvičia si rannú jogu, absolvujú zaujímavý workshop, či si vypočujú Janu Andevsku. Aj po tej praktickej stránke bude o súťažiacich postarané, k dispozícii bude dostatok občerstvenia a oddychová zóna.

Pre viac informácií navštívte www.kiraton.sk, sociálne siete Facebook Kiraton – krajsky hackathon či IG Kiraton – krajsky hackathon, alebo sa jednoducho priamo registrujte na https://kiraton.sk/formular/.

Reklama

TS

Populárne články