Úvod Koktail Čachtičanka víťazkou súťaže Česko Slovensko má talent

Čachtičanka víťazkou súťaže Česko Slovensko má talent

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Margaréta Ondrejková z Čachtíc po porote presvedčila o svojom talente aj divákov televízie. V sobotu 7. decembra jej spomedzi finalistov súťaže Česko Slovensko má talent dali najviac hlasov 네잎클로버 다운로드. Okrem prvenstva si tak odniesla šek na 50-tisíc eur.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po vystúpení Margaréty Ondrejkovej porota nešetrila slovami chvály na jej talent, cit a muzikálnosť Download the Bible for free. Podľa Jaroslava Slávika však pre Margarétu bol víťazstvom samotný fakt, že stojí na javisku vo finále, bez ohľadu na to ako dopadne hlasovanie divákov Isaac Rivers free download.

Mladá speváčka z obce neďaleko Piešťan bola z výsledku prekvapená a dojatá. Na druhom mieste skončil podobne mladý spevák Samuel Rychtar a tretia Volha Safronava, ktorá do piesku namaľovala dojímavý príbeh na pieseň Karla Gotta a jeho dcéry Charlotty Srdce nehasnou Pokemon Quest.

Spevu sa venuje Margaréta sedem rokov. Podľa jej slov a k nemu dostala náhodou. Zdravotné problémy s nohami, ktoré mala spôsobili, že tri roky mohla chodiť iba s barlami Itus River. Práve v tom čase vyskúšala spev, keďže iné robiť príliš nemohla. Lekári ju aj vďaka jej bojovnosti napokon dali dokopy. Svoj talent už vlani pretavila do víťazstva na medzinárodnej speváckej súťaži 백의성 연애 증후군 다운로드. Najskôr ovládla Sanremo Junior v Prahe, kde spievala aj pred Mirom Žbirkom, či Helenou Vondráčkovou,čím postúpila do celosvetového finále v Taliansku 유튜브 url 다운로드. Tam svoj výkon zopakovala a očarila aj medzinárodnú porotu.

-red- Zdroj a foto: TV Joj

REKLAMA