REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Bláznivý cyklovýjazd si môžete vychutnať už v sobotu 6. apríla. Pri tejto akcii nejde o výkony, ale o spoločne strávený čas s ľuďmi rovnakej krvnej skupiny 곤지암 영화 다운로드. Výjazd je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Zraz a registrácia sa uskutoční v Parku miniatúr v Podolí. Na výber máte dve trasy.

Tento rok to už bude tretí ročník príjemnej akcie, ktorú organizuje Slovenský cykloklub Genie map. Registrácia v Parku miniatúr v Podolí prebieha od 8:00 do 9:30 h. Štart je naplánovaný na pol desiatu, keď sa cyklisti vydajú smerom k Čachticiam You and Ied the first term. Tu sa potom rozdelia na 2 skupiny podľa vybranej trasy. Jednotka je pre horské bicykle, dvojka vedie po ceste.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Trasa č.1 – 20,7 km – prevýšenie 499 m – MTB:

Čachtický hrad – singletrail do Višňového – Hrachovište – naspäť na hrebeň – Salášky – Ošmek – Podolské kopanice – po asfaltke Parku Miniatúr Direct 3D download.

Trasa č.2 – 25,3 km – prevýšenie 445 m – cestná trasa:

Čachtice – Višňovská dolina – Višnové – Hrachovište – Krajné – Ošmek – Podolské kopanice – Podolie – Park miniatúr 바키 2018 다운로드.

V cieli na vás bude čakať voňavý a chutný gulášik, občerstvenie (pivo/nealko), tombola, suveníry, miniatúry a  dobrá nálada roll shop. Štartovné je 10 € a zahŕňa energiu na cestu, pitný režim, guláš, pivo (alko/nealko), 1 lístok do tomboly, vstup do Parku miniatúr a malý darček. Deti do 12 rokov majú štartovné zdarma 공유기 펌웨어 다운로드.

Online registrácia https://www.mtbiker.sk/kalendar/2019/3403/blaznivy-cyklovyjazd/registracia bitbucket 소스. Viac info tiež na FB udalosti.

-inf- Foto: MTBiker

REKLAMA