Úvod Aktuality Banka: Prezidentka poďakovala aj predavačkám, pred potravinami čakala

Banka: Prezidentka poďakovala aj predavačkám, pred potravinami čakala

REKLAMA
Esesko

Po stretnutí s dobrovoľníkmi v Kultúrnom dome obce Banka sa prezidentka Zuzana Čaputová zastavila aj v miestnych potravinách. Cieľom jej dnešnej cesty po Slovensku bolo poďakovať sa ľuďom, ktorí pomáhali bojovať s koronakrízou Full House comics.

Počas mimoriadnej situácie boli v prvej línii aj predavačky v potravinách a drogériách. Práve ich prácu si dnes uctila prezidenta Zuzana Čaputová, ktorá sa neplánovane zastavila v predajni Coop Jednota v obci Banka 에디우스 9 다운로드. Aby dodržala pravidlá, postavila sa za ženu, ktorá kvôli platným opatreniam Úradu verejného zdravotníctva SR čakala pred dverami.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prezidentka si preto pred potravinami tiež chvíľu postála a až potom osobne poďakovala predavačkám v predajni 미국에서 한국방송 다운로드. Podobné zastávky dnes mala aj v ďalších regiónoch, prekvapila tak personál čerpacej stanice alebo zamestnancov pekárne.

O návšteve Zuzany Čaputovej v obci Banka sa viac dočítate na zpiešťan.sk Sketch-Up Pro8.

Pred návštevou obce Banka si Zuzana Čaputová pozrela výrobu 3D štítov v Trnave, navštívila Fakultnú nemocnicu, kde poďakovala lekárom a záchranárom pracujúcim v kontrolnom hygienickom stane a potom zavítala do Domova sociálnych služieb Harmónia v Hlohovci 윈도우 라이브메일 2012 다운로드. Z Banky smerovala do obce Slepčany, aby poďakovala učiteľom a technikovi, ktorí zabezpečujú online výučbu. Jej poslednou zastávkou bol Žiar nad Hronom, kde sa stretla s terénnymi pracovníkmi v rómskej osade.

Pozrite si fotografie, ktorých autorom je Róbert Fritz:

Text: Martin Palkovič Foto: Róbert Fritz

REKLAMA