Úvod Blogy Andrej Klapica Blog Andreja Klapicu: Staré Piešťany

Blog Andreja Klapicu: Staré Piešťany

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Dlhodobo bývam vo štvrti Piešťan, ktorá sa volá „Staré“. Dlhodobo vnímam krásu tejto štvrti. Stačí sa pozrieť na budovu bývalého súdu, na „stĺp hanby“, na pomník vojakom kde matka drží zraneného muža, farský kostol a hlavne na množstvo krásnych „historických“ rodinných domov, ktoré majú na svojich priečeliach ešte originálnu štukovú výzdobu 산하련 다운로드. V Starých Piešťanoch máme aj jeden z najvyššie postavených bodov Piešťan, tzv. Vŕšok, jednu za najdlhších ulíc (Pod Párovcami) a ešte všeličo:-)

Jedna vec ma ale mrzí 입고증 다운로드. Dávno sa v našej štvrti nič nezmenilo. Pamiatky chátrajú, nedáva sa im dostatočná vážnosť, ulice sú rozbité, lavičky v parčíkoch povylamované movie Tuhon.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prednedávnom som navštívil Trebatice. Volal ma tam jeden pán so slovami: „Poďte sa pozrieť na našu novú ulicu, ako to tu máme prerobené.“ Keďže som nechcel staršieho pána uraziť, tak som s ním šiel, aj keď som si v duchu myslel: „Čo som nikdy nevidel nový asfalt?“ Ale zostal som úplne zaskočený Download Alice movie from Wonderland. V Trebaticiach krásne prerobili hlavnú ulicu. Vytvorili oddychové ostrovčeky, dali nové osvetlenie, zatraktívnili vozovku. (Odporúčam navštíviť.) Vtedy mi svitla nádej 가상 디스크 다운로드. Určite aj v našej mestskej štvrti je možné to, čo dokázali na dedine!

O pár dní tu máme voľby. Zvoľme si takých zástupcov, ktorí budú v mestskom zastupiteľstve bojovať za našu štvrť, pretože nebolo by dobré, keby Staré Piešťany dostali prezývku „Zastaralé“ Truman Show subtitles.

REKLAMA